Jump to content

İphone 4 Baseband 1.59.00

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar telefonuma İos 5 kuracam basebandı yükseltmeden bir türlü cesaret edemedim ben telefonu geveysiz kullanıyom forumdaki fw ile güncellersem baseband %100 aynı kalıyomu bi adamla konuştum da ultrasn0w da bi hata var dedi bazen baseband yükseliyor dedi böyle birşey mümkün mü bide hayatımda daha jailbreaek bile yapmadım bunu becerebilirmiyim ????

> Bide telefona bunu kurunca telefon direk hattı takıp çalıştıracak mı ????

> Neler Yapmam Gerekiyo

Teşekkürler

Telefonun Simlock'lumu Geveysiz Kullanıyorum demişsin Birde Şu Anda Jailbreak'limi

Baseband Yükselmeden Update Etmek için Alttaki Konudaki Fw'yi İndirmen Yeter

1 Fw de Untethered Jailbreak & Aktivasyon & Baseband Koruma İstediklerinin Hepsi Mevcut :)

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/42185-ios_5_0_1_custom_firmware_dosyalari_|_sn0wbreeze_hazirlanmistir_|_iphone_4_|_iphone_3gs.html

Fw'yi İndirdikten Sonra iREB -r5 ile Dfu Moda Alıp Yükleyebilirsin

Telefonun Jb'li ise Birkaç Şey Sormam Gekicek Ona Göre Hattı Takar Takmaz Çalışır Yada Çalışmaz Diyebilirim ultrasn0w yüklemesi yapmamız lazım Çünkü

Telefonun Simlock'lumu Geveysiz Kullanıyorum demişsin Birde Şu Anda Jailbreak'limi

Baseband Yükselmeden Update Etmek için Alttaki Konudaki Fw'yi İndirmen Yeter

1 Fw de Untethered Jailbreak & Aktivasyon & Baseband Koruma İstediklerinin Hepsi Mevcut :)

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/42185-ios_5_0_1_custom_firmware_dosyalari_|_sn0wbreeze_hazirlanmistir_|_iphone_4_|_iphone_3gs.html

Fw'yi İndirdikten Sonra iREB -r5 ile Dfu Moda Alıp Yükleyebilirsin

Telefonun Jb'li ise Birkaç Şey Sormam Gekicek Ona Göre Hattı Takar Takmaz Çalışır Yada Çalışmaz Diyebilirim ultrasn0w yüklemesi yapmamız lazım Çünkü

SİM Lock

Telefon şuan jailbreak li

ultrasn0w u nasıl yükleriz

elimde şuanda orjinal sim kartı filan yok onuda söyleyim

Edited by henry5700

Benim Verdiğim Linkteki Konuda Untethered Jailbreak & Aktivasyon & Baseband Koruma bunun Fw'sini İndirirsen Zaten Aktivasyon Sormicak Aktivasyon İçinde

5.0.1'e Yükselttikten Sonra Jb Yapıp Cydia'dan ultrasn0w'u Yüklicez o Kadar :)

Biraz Önce Arkadaşımın iphone4'ünün 5.0.1'e Yükselttim Bu Civardaki Herkes Bana Gönderiyor Telefonunu Onlada Aynı işLemi Yaptım Bi Sıkıntı Olursa İmzamdaki Mail Adresimden, Skype yada Facebook'tan Bana Ulaşabilirsin Yardımcı Olurum

Benim Verdiğim Linkteki Konuda Untethered Jailbreak & Aktivasyon & Baseband Koruma bunun Fw'sini İndirirsen Zaten Aktivasyon Sormicak Aktivasyon İçinde

5.0.1'e Yükselttikten Sonra Jb Yapıp Cydia'dan ultrasn0w'u Yüklicez o Kadar :)

Biraz Önce Arkadaşımın iphone4'ünün 5.0.1'e Yükselttim Bu Civardaki Herkes Bana Gönderiyor Telefonunu Onlada Aynı işLemi Yaptım Bi Sıkıntı Olursa İmzamdaki Mail Adresimden, Skype yada Facebook'tan Bana Ulaşabilirsin Yardımcı Olurum

çok teşekkürler akşam yapacam inşallah

bide verdiğin link te

Untethered Jailbreak & Aktivasyon & Baseband Koruma

olanı indirsem onu kursam jeailbreak filan kendi yapıyo ya sadece cydia dan ulrsnow u yüklerim olmaz mı ?

Olmaz Diye Birşey Yok Zaten Şu Anda Ultrasn0w'la İpad Basebandında Kullanıyorsun Zaten

5.0.1'e Yükselttiğindede Basebandın Aynı Kalıcak

Aktivasyonla Uğraşmıyacaksın

Jailbreakli Gelicek Zaten Eski Telefonundan Tek Farkı Ultrasn0w Olucak Onuda Yüklersen Bi Eksiği Kalmicak Eskisi Gibi Kullanıcaksın