Jump to content

AppStore dan Ücretsiz Uygulama İndiremiyorum Kredi Kartı Bilgisi İstiyor

Rate this topic

Recommended Posts

Nasıl Oldu Anlamadım Geçenlerde Ücretli bir uygulama indirdim... Bunu indirmeden önce böyle bir sorun yoktu free uygulamaları indirirken normalde kredi kartı bilgilerini istemeden yüklüyordu... ben bu ücretli uygulamayı indirdikten sonra, free bir uygulama indirmek istesem direk ekteki resimdeki gibi kredi kartı bilgileri sayfasına yönlendiriyor beni... Apple ın uyguladıgı bir şey mi bu acaba... onu merak ettim..:mad:

post-27147-13786391204983_thumb.jpg

post-27147-13786391205223_thumb.jpg

post-27147-1378639120546_thumb.jpg

post-27147-13786391205672_thumb.jpg

evet her seferinde kredi kartı bilgisi istiyor önceden none seçip es geçebiliyordum... bu sefer kaldırmışlar mı anlayamadım itunes den hesabıma girip ordan değiştireyim dedim onu da kaldırmışlar... başka bir yolu olmalı free uygulamaları indirmek için... evet sanal kart kullanıyordum...

bu durumun aynısı benimde başıma geldi

şuan kullandığın ıd ücretsizliğini yitirmiş

kaldırıyorlar yani, neden bilmiyorum ama zaman aşımından die tahmin ediyorum

kendime başka bir ıd aldım

ücretsiz bir ıd almak için

telefonun ya yeni olacak yada restore çekip itunestan geri yükleme yapmadan yeni bi iphone olarak ayarla diyip ordan yeni bir

ıd alman

başka bir id alırım sorun değil de... şuan kullandığım id den ücretli satın aldıgım uygulamalar var ve installousta kırılmış halleri yok... onları nasıl yeni hesabıma taşıyacağım???

Hesabınızdan kredi kartı'nı silin.. :) yeni hesap almayın bence..

Hayır hayır alakası yok. Sizin sanal karttaki para miltarınızın 5tl ve uzerinde olması gerekiyor. Siz bir App Store guvenlik kontrolune takılmışsınız. Kart bilgilerinizi girdiginizde atıyorum sanal kartınızda 0tl var. Bu yuzden bu karta onay vermez. En az 5tl olmasi gerekiyor. Sanal kartiniza 5tl yukleyin, kart bilgilerinizi tekrar girin. Kabul edilecek. Belki hizinizi alamayip sanal kart bakiyenizi eksilere dusurmussunuzdur. Bende oluyodu. Art arda oyun alinca limit kontrolu yapmiyordu. Bi keresinde -10 a dusmustu 15 tl yuklemistim ve kullanmaya devam etmistim. Sorununuz bu bence hep basima gelir

Think different. Apple,1997

tamam sorunu çözdüm sayende m_akzcan kardeş... sanal kartıma 5 tl yükledim. ardından account bilgilerime sanal kart bilgilerimi girip okeyledim. tekrar kart bilgilerime giriş yaptığımda NONE seçeneği aktif oldu.. ardından sanal kart limitimi sıfırladım :D yardımlarınız için çok teşekkürler... ;)

Edited by stryker44
imla hatası

tamam sorunu çözdüm sayende m_akzcan kardeş... sanal kartıma 5 tl yükledim. ardından account bilgilerime sanal kart bilgilerimi girip okeyledim. tekrar kart bilgilerime giriş yaptığımda NONE seçeneği aktif oldu.. ardından sanal kart limitimi sıfırladım :D yardımlarınız için çok teşekkürler... ;)

Rica ederim :D

Think different. Apple,1997