Jump to content

Recovery Modundan Çıkmıyor

Rate this topic

Recommended Posts

cihazım kargodan geldi açılmadı.

açma tuşuna bastım fakat açılmadı.

şarja taktım elma gelip, gitmeye başladı.

cihazı pc'ye bağladım.

itunes ve usb çıktı ekranda

[ATTACH]8554[/ATTACH]

bu hatayı verdi güncelle dedim.

700mb indirdim yükle dedim.

yazılım seçip çıkartılıyor dedi.

appleden doğruluyor derken cihaz kapandı açıldı

fakat yeniden cihazda aynı usb ve itunes simgesi geldi ekrana ve pcdeki ituneste

[ATTACH]8555[/ATTACH]

hatasını verdi. DFU moduna aldığımda da "appleden doğruluyor" diyip kapanıp açıldıktan sonra yine aynı hatayı veriyor.

netten araştırdım "fixrecovery" diye bi program buldum ama işe yaramadı.

yardımcı olursanız sevinirim..

post-66671-13786391208543_thumb.jpg

post-66671-13786391208944_thumb.jpg

http://cydiahelp.com/download-ios-5.0.1-to-the-public-jailbreakers-stay-away/Burdan iPhone 4 icin olan 5.0.1 dosyasını indirin. Daha sonra C-windows-system32-drivers-etc yi acin. Oradaki hosts dosyasini da not defteriyle acarak en alttaki Apple ile ilgili satiri (gussoni.apple.com ile biten satir) silin ve kaydedin. Daha sonra bilgisayari yeniden baslatin. iTunes u acin cihazi takin. Kurtarma modunda yazisina tamam deyin. Bilgisayarin sag shift tusuna basili tutarak Restore a(Geri Yukle) tiklayin. Karsiniza cikacak olan dosya secme penceresinden internetten indirdiginiz dosyayi secin. 5.0.1 sorunsuz kurulacaktir. Saygilar

Think different. Apple,1997

Download iOS 5.0.1 IPSW iPhone 4S, iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, iPod touch 4G, 3G (Final Download Links) — CydiaHelp CydiaHelpBurdan iPhone 4 icin olan 5.0.1 dosyasını indirin. Daha sonra C-windows-system32-drivers-etc yi acin. Oradaki hosts dosyasini da not defteriyle acarak en alttaki Apple ile ilgili satiri (gussoni.apple.com ile biten satir) silin ve kaydedin. Daha sonra bilgisayari yeniden baslatin. iTunes u acin cihazi takin. Kurtarma modunda yazisina tamam deyin. Bilgisayarin sag shift tusuna basili tutarak Restore a(Geri Yukle) tiklayin. Karsiniza cikacak olan dosya secme penceresinden internetten indirdiginiz dosyayi secin. 5.0.1 sorunsuz kurulacaktir. Saygilar

Think different. Apple,1997

vallahi şimşek gibisin :) ve çok haklısın..

bende almıştım o hatayı geçen gün şöyle geçtim anlatim.. host dosyasının orjinali neyse o olcak sonra aynı klasörde umbrealla yazan dosya varsa silcen pc ye restart atıcaksın sonra ireble dfu moda alcan sonra tamamdır ben böle geçtim o hatayı..

umbrealla yok klasörde 2 pc dede. zaten DFU da da recovery de de aynı oluyor. sorun aslında şu gibi. cihaz yüklemeye açıldığındada yine recovery modunda açılıyor. onu çözmek lazım gibi. dediklerinizi yaptım bişey değişmedi :((((

bende almıştım o hatayı geçen gün şöyle geçtim anlatim.. host dosyasının orjinali neyse o olcak sonra aynı klasörde umbrealla yazan dosya varsa silcen pc ye restart atıcaksın sonra ireble dfu moda alcan sonra tamamdır ben böle geçtim o hatayı..

Serhat Tosun isimli Üyemiz ya Özel Mesaj alamıyor yada almak istemiyor. Bu sebebten dolayı Özel Mesajınızı gönderemiyoruz. die cevap geliyor?

mstkvnc @ hotmail . com