Jump to content

sbsettings ile bbsettings farkı nedir

Rate this topic

nexusalp

Recommended Posts

sbsettings wifi bluetooth ucak modu 3g data vs gibi işlemleri kısa yol olarak sunan bi tweak ayrıca kimsenin görmesini istemediğiniz uygulamaları saklayabilir operator yerine istediğiniz seyi yazmanızı saglar bbsettings ise sbsettingse rakip bi tweak olarak bilinir yani ikiside hemen hemen aynı islemi görüyor tabi artık gerisi kullanıcıya kalmış sb mi bb mi :D

ben sbsettingsciyim ama suan intellliscreenx war kullanmıyorum onu :D

Arkadaşlar şunu hiç kimse ya anlamıyor yada farketmiyor..

SBSettings'teki Process yani ram boşaltma sadece ve sadece SBSettings de var yani bu şu demek,gerçek zamanlı ram bilgileri ve yine en verimli ram boşaltma sadece SBSettings'te.Benim SBSettings'i kullanmamın yegane 2 nedeni budur ve ram cihazın kalbi gibidir o sıkıştıkça cihaz da sıkışacaktır o rahatladıkça cihaz da rahatlayacaktır.

SBSettings'in verdiği bu iki şeyi ne İntelliScreenX ne BBSettings nede herhangi diğer bir uygulama verir..geri kalanların hepsi hikaye..

RealThought | Tapatalk

ben sbsettingsciyim ama suan intellliscreenx war kullanmıyorum onu :D

IntelliScreenX kullaniyorsun? Ozaman sorun yok:D Tebrikler, hayirli olsun:D

BBS veya SBSettings ile guzelim bildirim merkezini cop kutusuna cevirmeyiniz!!! IntelliScreenX cok sade ve mutevazi, yer kaplamiyor ve Toggle'lari insancil:) Mail, RSS, Facebook ve Twitter icin kolay erisim sayfasi kurmasi cabasi...:) Herseferinde Twitter calistirmaktansa IntelliScreenX'ten hemencik gozetlerim...Bu FaceBook, Mail ve RSS haberleri icin de gecerli. Ayrica bunlari kilit ekranindada ulasabiliyoruz. Bu durumda ana uygulamalari acmamiza gerek kalmiyor, yani RAM ve zaman kaybini onluyor...Kolay erisim ve rahat kullanis...Hepsi bi arada:)

i4 veya i4s kullaniyorsaniz lutfen RAM bukadar takinti yapmasin, cihaz yeterince hizli ve donanimli, olmadi bildirim merkezine WeeKillBackground yuklersiniz...

Cihazinizdaki her tweak sizin seciminiz, ama konu IntelliScreenX vs SBS/BBS ise burda tercih soz konusu olmamali. Elbette IntelliScreenX:)

Edited by Ramon

Yani motorsikletin varken bisiklet kullaniyorsun:D Belki hiz korkun vardir:) Herzaman icin; IntelliScreenX.

BBS veya SBSettings ile guzelim bildirim merkezini cop kutusuna cevirmeyiniz!!! IntelliScreenX cok sade ve mutevazi, yer kaplamiyor ve Toggle'lari insancil:) Mail, RSS, Facebook ve Twitter icin kolay erisim sayfasi kurmasi cabasi...:) Herseferinde Twitter calistirmaktansa IntelliScreenX'ten hemencik gozetlerim...Bu FaceBook, Mail ve RSS haberleri icin de gecerli. Ayrica bunlari kilit ekranindada ulasabiliyoruz. Bu durumda ana uygulamalari acmamiza gerek kalmiyor, yani RAM ve zaman kaybini onluyor...Kolay erisim ve rahat kullanis...Hepsi bi arada:)

i4 veya i4s kullaniyorsaniz lutfen RAM bukadar takinti yapmasin, cihaz yeterince hizli ve donanimli, olmadi bildirim merkezine WeeKillBackground yuklersiniz...

Cihazinizdaki her tweak sizin seciminiz, ama konu IntelliScreenX vs SBS/BBS ise burda tercih soz konusu olmamali. Elbette IntelliScreenX:)

Soylediklerinde haklisin ama intelliscreenx de reboot yok varsada ben bulamadim

Peki bu weekill ne ise yarıyor birazcik açıklarsan sevinirim :) cahilligime ver :D

Tak tak tak Kim o? Benim Tapatalk. :)

Soylediklerinde haklisin ama intelliscreenx de reboot yok varsada ben bulamadim

Bahsettigin Reboot yada Restart Toggle ise hayir bunlar henuz IntelliScreenX'de yok. Sadece Respring var.

Custom Toggle'da eklenemiyor.

Ileride yeni guncellemelerde cikabilir ama suan oldugu gibi kullanabiliyoruz...

Reboot her iki dakkada bir yapmiyoruz, gunde 1 olmadi 2 kez:) Dolayisiyla Kilit tusunu kullanabiliriz:) Ama dedigim gibi yeni guncellemelerde bicok Toggle eklenebilir. Location/Konum yada HotSpot/Kisisel erisim Toggle'lari olsa cok daha faydali olacak...

Konusuna burdan bakabilirsin; http://www.iphoneyardim.net/cydia_uygulama_tanitim/46080-weekillbackground_pro_for_notificationcenter_ios_5x.html

Sen 12sayfa+ uygulama kullandigin icin kesinlikle tavsiye ediyorum:D:D

O zaman bende senin tavsiyene uyuyorum :D:D

Tak tak tak Kim o? Benim Tapatalk. :)