Jump to content

Caffeine 2 iOS 4x, iOS 5x (Belirlediğiniz Uygulamalarda Otomatik Kilidi Devre Dışı Bırakma)

Rate this topic

ahmethan

Recommended Posts

• Uyumluluk :iOS 4x, iOS 5x

• Dev : theiostream

• Cydia Reposu : BigBoss

• Ücret : Ücretsiz

• Sürüm : 2.0-5

[TABLE=class: wikitable, align: center]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #0099cc]

KONU

[/TD][/TR]

[TR]

[TD]Otomatik kilit devrede genel olarak ise Kafein ayarları ile bir veya daha fazla uygulamalarda otomatik kilit devre dışı bırakın. Activator içinde önceden tanımlanmış bir eylem üzerinden hızla tweak i etkinleştirmek / devre dışı bırakabilirsiniz.Özellikle Cydia da kullanım için bence gerekli bir uygulama.

Bu tweak i kurduktan sonra, Uygulama açıldığında otomatik kilidin genellikle aktif olmasını istemediğiniz bir veya daha fazla uygulama seçmek için cihazınızdan ayarlar menüsüne gidin.

[/TD][/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #339900]

"BEĞEN" BUTONUNA BASARAK SİZDE DESTEK VERİNİZ.

[/TD][/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #ff6600]

İNDİR

[/TD][/TR]

[TR]

[TD]BiGBOSS[/TD][/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #0099cc]

img00271232x348.pngimg0026h.png

[/TD][/TR]

[/TABLE]

Edited by ahmethan

İste bu çok guzel tweak

teşekkürler Ahmet abi

yine 1 numarasin

Tabatalk olmasa gönderemezdim :)

Eyvallah kardeşim güle güle kullan.Bu arada diğer mesajında temalar bölümüne bakarmısın demişsin,hangisine göremedim :)

Eyvallah kardeşim güle güle kullan.Bu arada diğer mesajında temalar bölümüne bakarmısın demişsin,hangisine göremedim :)

İSYK iphone4 diye bir tema

paylasmstinizya oraya bakabilirmisin

Tabatalk olmasa gönderemezdim :)

• 5 months later...

benim yazdığımdan nasıl bir anlam çıkarttın :) caffeine programının ekranı kapatmadığını ama ekran ışığını otomatik bir süre sonra kıstığını yazmış arkadaşlar. ben de caffein 2 de ekran ışığının sürekli açık kaldığını kısmadığını belirttim

 iPhone 4S ile Tapa daba daba du talk

benim yazdığımdan nasıl bir anlam çıkarttın :) caffeine programının ekranı kapatmadığını ama ekran ışığını otomatik bir süre sonra kıstığını yazmış arkadaşlar. ben de caffein 2 de ekran ışığının sürekli açık kaldığını kısmadığını belirttim

bende kısıyor ama. 5 dakika falan sonra ekran işığı kısılıyor ve ekrana dokununda eski haline dönüyor.

farklı bir ayar vardır belki ama benim yaptığım herhangi bir ayar yok. sadece tweak ayarlarımdan hayday oyununu aktif hale getirdim (tweak ayarlarından 2 seçenekte de aktif ettim). belki sen seçtiğin uygulamayı 2 sinde de seçmemişsindir