Jump to content

installous sorunu!

Rate this topic

impp

Recommended Posts

merhabalar arkadaslar

sıze bır sorum var artık bıldıgınız gıbı ılk nesıl ıphonelar pek kullanılmıyor ve bız kullanıcılar maalesef bu cıhazlarımızla ılgılı sorunlara cok kolay cevap bulamıyoruz bu yzuden sızden ekstra bır ılgı beklıyorum ıphoneyardım.net ekıbı olarak.

sorum su kı ben 2g 3.13 versıyon telımı daha hızlandırmak var olan hataları kaldırmak ıcın neyapmalıyım telefonum jblı ve pasaport jayıtlıdır.

ıkıncı sorum ıse su cydıadan ındırdıgım sourcelar hep hata verıyor artık guncellenmıyor sanırım hala kullanımda olan guzel bır source onerırmısınız.

3. ssorum ıse su sekılde ınstalloustan ındırdıgım tum uygulamalar ve appler cat dıye kapanıyor bunun ıcın neyapmalıyım appsync ve open ssh ındırmıstım baska ındırmem gereken bırsey varmı cydıadan?

ılgınız ıcın cok tesekkur ederım.

öncelikle sistemi hızlandırmak için bazı tweekler var bunları forumda bulabilirisn cydia bölümünde

2. olarak source leri yeniden yükle onlarıda forumda cydia bölümünde bulabilirsin

3. olarakta sistemin düşük olduğundan bi ihtimal kaldırmıyor olabilir daha güncel bi sürüme yükseltirsen ör: 4.2.1 gibi

sorunun düzelebilir.

öncelikle sistemi hızlandırmak için bazı tweekler var bunları forumda bulabilirisn cydia bölümünde

2. olarak source leri yeniden yükle onlarıda forumda cydia bölümünde bulabilirsin

3. olarakta sistemin düşük olduğundan bi ihtimal kaldırmıyor olabilir daha güncel bi sürüme yükseltirsen ör: 4.2.1 gibi

sorunun düzelebilir.

oncelıkle gostermıs oldugun ılgı ıcın tsk ederım fakat 3.1.3 son surum dıye bılıyorum 2gler ıcın yanlısmı bılıyorum?

en saglıklı surumun bu oldugu yazıyordu hersyerde dıgerlerı telı cok kastırmıyor mu?

dıger bılgıler ıcın tsk ederım sımdı sıteyı gırıp kurcalıycam

oncelıkle gostermıs oldugun ılgı ıcın tsk ederım fakat 3.1.3 son surum dıye bılıyorum 2gler ıcın yanlısmı bılıyorum?

en saglıklı surumun bu oldugu yazıyordu hersyerde dıgerlerı telı cok kastırmıyor mu?

dıger bılgıler ıcın tsk ederım sımdı sıteyı gırıp kurcalıycam

Doğru 2G cihazlar için son sürüm 3.1.3. Üstü yok.

Sistemini hızlandırabilmenin en basit yolu, mümkün olduğu kadar az tweak ve uygulama yüklemek.

Applerin kapanması ise, çoğunun artık 4 ve üstü sistemi desteklemesi. App indirmeden önce uygunluk kısmında zaten hangi sistemi desteklediği gayet açık yazılıyor. Install0us'un çevirisini yapmış biri olarak bunu kesin söyleyebilirim :).

Eğer kullanmak istediğiniz App sisteminizi desteklemiyorsa, Install0us'ta daha önceki sürümleri de mevcut, onları kurarak, deneme yanılma yöntemiyle uygun versiyonu yükleyebilirsiniz.

Ayrıca ilk mesajda galiba yanlışlık oldu, source Cydia'da var. Install0us web sitesi ile çalışyor.