Jump to content

iPhone 3GS Uyarı Sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar;

iPhone 3GS 32 GB iOS 5.0.1 (JB) 6.15.00 BB kullanıcısyım.

Biliyorum; şu içine tükürdüğüm 6.15.00 baseband (küfür edemem tabii ki) yüzünden çalışmayan tek özellik GPS değil. Cihazın haritalar özelliği ile %60-70 halloluyor zaten.

Ama bu baseband'in mundar ettiği bir diğer özellik; cihazdaki uyarıların çalışmaması bildiğiniz gibi. Viber, Whatsapp, Skype, facebook, twitter... Fark etmiyor. Sadece arama ve sms uyarıları var. E-mail bile yok! Yani sadece SIM karta gelen uyarıları görebiliyoruz...

Bunu halledebilecek harici bir yöntem var mı? Yani baseband harici GPS'i geçtim; uyarılar lazım bana :D Baseband düşürmenin bir türlü çıktığı yok! En azından uyarıları aktifleştirebilir miyim?

Saygılar.

SAM telefonu factory unlock yapmaya yarayan yazılım değil miydi? Yani uyarılar ile ilgili herhangi bir çözüm getirdiğini ilk defa sizlerden duyuyorum.. Uyarı sorununu çözdüğünü anlatan bir yazı varsa linkini gönderebilir misiniz?

Saygılar.

Evet Sam ile halledebiliyorsunuz. Zaten cihazınız aktifleşmediği için bildirim gelmiyor bunun için sam ile aktif edin

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/33038-push_amp_facetime_sorunu_cozumu_sam_kesin_denenmistir.html Şimdi bu başlığa baktım; ama anlamadığım bazı şeyler var; yanıt yazan da olmadı orada.

İlk olarak tamam cihazıma SAM'i kurdum kurmasına ama orada ilk olarak facetime özelliğini düzeltme işi yazıyor. Ben 3GS sahibiyim. Dolayısyla facetime özelliği olmayan bir cihazım var. Bu taktirde hangi adımdan itibaren uygulamam gerekiyor? Çünkü SAM'den baktığımda cihazım Factory Unlocked gözüküyor.

Cahil kaldım :D Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/33038-push_amp_facetime_sorunu_cozumu_sam_kesin_denenmistir.html Şimdi bu başlığa baktım; ama anlamadığım bazı şeyler var; yanıt yazan da olmadı orada.

İlk olarak tamam cihazıma SAM'i kurdum kurmasına ama orada ilk olarak facetime özelliğini düzeltme işi yazıyor. Ben 3GS sahibiyim. Dolayısyla facetime özelliği olmayan bir cihazım var. Bu taktirde hangi adımdan itibaren uygulamam gerekiyor? Çünkü SAM'den baktığımda cihazım Factory Unlocked gözüküyor.

Cahil kaldım :D Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Orda facetime icin anlatim devam ediyor siz onlari uygulamiycaksiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk