Jump to content

Redsnow 0.9.10b5 Şarj Problemi

Rate this topic

iRa

Recommended Posts

Arkadaslar bununla JB sini guncelleyen bi arkadas var mi resmen batarya mahvoldu yani su gibi gidiyo sarj ben zeppelini yukledigim icin o harciyo sandim zeppelinle ayni anda yaptigim icin bu b5 i hic aklima gelmedi dun restore ettim ve neredeyse hic bisey yok cihazda hala ayni gidiyo sarj b5 ustune b4 attim ama yine faydasi olmadi sizcede b5 de boyle bi sarj sorunu soz konusu ise sizdede tekrar restore edicem b4 le yapicam jb ibooks hic bi isime yaramaz biseyler gelistirildi yazdi diye yaptim yapmaz olaydim..su mesaji yazarken ekran isigi %50 de,E acik su an hic durmadan yazdim ve %2 daha gitti dusunun..

bu sorununla ilgili benzer konu daha vardı 2-3 gün öncesinde. bazıları b1 b2 yükle diye uyarı veriyordu. b4 ün şarj konusunda daha iyi olduğunu söylüyorlardı.

bence siz restore edin ve b4 olarak tekrar yükleme yapın.

umarım daha iyi olur.

Olur olur.....Ama önce temiz restoreyi öneririm :)

Hocam denedim biraz daha iyi gibi ama eskisi gibi değil sanki şu an jb yapıyorum 'aha matrix' dediğim sahne çıktı ekranda bakalım sonuç ne olcak kesinlikle tavsiye etmem b5 yüklemeyin sakın ibooksun alternatifleri falan vardır onları kullanın derim

Hocam denedim biraz daha iyi gibi ama eskisi gibi değil sanki şu an jb yapıyorum 'aha matrix' dediğim sahne çıktı ekranda bakalım sonuç ne olcak kesinlikle tavsiye etmem b5 yüklemeyin sakın ibooksun alternatifleri falan vardır onları kullanın derim

Cydiadan iBooks Fix2 yükleyin daha sonra uygulamayı açın açılmayacaktır büyük ihtimalle sonra iBooks Fix2 kaldırın düzeliyo

Valla arkadasim bugun ben b4 ile kb yaptim. Gordugum kadariyla 5.1 ile fark yok. Baya iyi gibi. Ama bir tam sarjtan sonra daha iyi karar verecegim

---

I am here: Google Maps

Ayfon Tapatalktan Yolluyorum :-)

Bende yaptım bakalım ne olcak deli oldum ya arkadşlar bile napıyosun oğlum sen demeye başladılar mesaj bekleyen ergenler gibi telefonu çıkarıp bakıyorum geri koyuyorum cebime kafam hep orda falan insanların ne demek istediğini şimdi anladım şarjım çabuk tükeniyor deli olucam muhabbetini falan -_-

Bende yaptım bakalım ne olcak deli oldum ya arkadşlar bile napıyosun oğlum sen demeye başladılar mesaj bekleyen ergenler gibi telefonu çıkarıp bakıyorum geri koyuyorum cebime kafam hep orda falan insanların ne demek istediğini şimdi anladım şarjım çabuk tükeniyor deli olucam muhabbetini falan -_-

Hahah aynen valla yaa :-)) umarim sonurmez sarji yoksa gene 5.1 betaya gececgim.

Ayfon Tapatalktan Yolluyorum :-)