Jump to content

NCCleaner iOS 5x (NC ‘de Bildirimlerinizi Tek Seferde Silin)

Rate this topic

ahmethan

Recommended Posts

• Uyumluluk :iOS 5x

• Dev : MattLawer

• Cydia Reposu : repo.mathieubolard.com

• Ücret : Ücretsiz

• Sürüm : N/A

[TABLE=class: wikitable, align: center]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #0099cc]

KONU

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]NCCleaner ile bir tıklamayla iOS 5x bildirimleri merkezinde görüntülenen tüm bildirimleri silin. Basit ve etkili tweak. Sadece iOS 5x ile uyumludur.Bildirim merkezini kullandığınız mevcut diğer tweaks ile bir çakışma olabilir.Bu tweak kurduktan sonra, herhangi bir simge veya ayar yoktur.Yukarıdaki repoyu ekleyip yada aşağıdaki linkten tweak i kurabilirsiniz.Seçim sizin :)

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #339900]

"BEĞEN" BUTONUNA BASARAK SİZDE DESTEK VERİNİZ.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #ff6600]

İNDİR

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]MEDIAFIRE[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

img0113232x348.png

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

>http://www.youtube.com/watch?v=PI7ZQuVpnJk&feature=player_embedded

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Edited by ahmethan

eline emegine saglık güzel insan :)

lakin kanaatimce cok gereksiz :) zaten sil bıutonu var buda farklı bir şekilde süslemiş ama begenmedim :)

not : daha cok tweak tanıtımlarını bekleriz :) eski hızını özlettiriyorsun :)

Doğru söylüyorsun dostum. Amaç yeni çıkan uygulamaları üyelere tanıtmak, Mutlaka birilerine lazım olacaktır.Cydia yı birebir takip ediyorum ama bu aralar yeni tweak çıkmaz oldu.Çoğu da yeni güncellemeler.Öyle olunca da hızda ister istemez bir düşüş oluyor :)

Doğru söylüyorsun dostum. Amaç yeni çıkan uygulamaları üyelere tanıtmak, Mutlaka birilerine lazım olacaktır.Cydia yı birebir takip ediyorum ama bu aralar yeni tweak çıkmaz oldu.Çoğu da yeni güncellemeler.Öyle olunca da hızda ister istemez bir düşüş oluyor :)

evet bende farkındayım cydia da bu aralar yeni tweaklar cıkmıyor :S

ya ben birsey merak ediyorum sen bu konuda bilgilisin :)

cydia ha bire sürekli yeni tweaklar cıkarıyor ve bunlarıda sürekli cydiada gösteriyor..

yani demek istediğim her tweaklar eklendikce bu cihazamı ekleniyor ?

aslında sunu fark ettim cihazın hafızası sanki gittikce dolıuyor ve hic bir uygulama yada parca yada resim yada herhangi bir tweak yüklemediğim halde zamanla hafıza kapasitesi dolmaya başlıyor ?

bunun nedenide sürekli yeni cıkan tweakları cihaza eklenmesimidir ?

bunun nedenide sürekli yeni cıkan tweakları cihaza eklenmesimidir ?

Yeni tweaklerin Cydia da yayınlanmasıyla cihazının etkilenmesinin ilgisi yok.Eğer ki yeni tweakleri cihazına kuruyorsan ve beğenmeyip kaldırıyorsan o zaman iş değişir.Ama zannetmiyorumki sen beğenmediğin tweak i cihazına yüklemezsin :) Denemediysen şunu yapmanı tavsiye ederim.Arada bir SBSettings ten “Processes” tuşuna basıp hafızayı temizleyebilirsin.Yüklü değilse SBSetting i yükle.Cihazını çok etkilemez.

Yeni tweaklerin Cydia da yayınlanmasıyla cihazının etkilenmesinin ilgisi yok.Eğer ki yeni tweakleri cihazına kuruyorsan ve beğenmeyip kaldırıyorsan o zaman iş değişir.Ama zannetmiyorumki sen beğenmediğin tweak i cihazına yüklemezsin :) Denemediysen şunu yapmanı tavsiye ederim.Arada bir SBSettings ten “Processes” tuşuna basıp hafızayı temizleyebilirsin.Yüklü değilse SBSetting i yükle.Cihazını çok etkilemez.

ııııyyyyy ögggggghh :S

sbsettings den nefret ediyorum :D

• 11 months later...