Jump to content

Avea yok yok tarifesi !! sizce bu tarife cazibmidir ?

Rate this topic

Recommended Posts

Her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 2 GB cepten internet içinde, ayda sadece 44 TL!

SMS kullanıyor musun kullanmıyorsan Avea'ya söyle smsi çıkartsınlar 34 tl yapsınlar beraber gecelim :D ama tarife güzel yalnız şebeke problemi yaşatmasın gerçi ben burda kullanıyordum memnundum ama heryer aynı olmayabilir :D

Tak tak tak Kim o? Benim Tapatalk. :)

yaşlarımız hemen hemen aynı olduğu için kardeş diye hitap ediyorum visali yar :)

Hani aveanın bir reklamı vardıya optikle fasulye oynuyordu fasulye diyordu ki Kim Demiş Avea çekmiyor diye.

valla ben dedim hemde bunu aveaya dedim hemde edge de kullanırken dedim. bunlar yok şöyle çalışmalarımız var yok bu şekilde bir sorun yok diye hikaye anlatıyorlardı bende MH o reklamı hatırlatarak ben diyorum Avea şehir içinde çekmiyor diye.

diyeceksin ki neden ayrılmıyosun aveadan, eski türkcelli olarak c.tesi aradılar tekrar turkcele çağırdılar bende dedim ki aveadan 1 gb internet, 1000 sms, 500 dk her yöneyi 20 tlye alıyorum sen verecekmisin?D:D:D kadın iyi çalışmalar dedi kapattı :D

fiyatlar ucuz ama inan çekmiyor lanet olası avea.

Not : Ümraniyede sorun yok, Tuzlada Berbat..

Avea altyapıyı gelistirse super olur ama bence de cekmiyor. 19tl lik tarife si cok iyi bence ama bizim okulda cekmiyo. 1GB super. Butun tarife 19tl ben Turkcell de 250mbye 14 tl oduyorum :D

Think different. Apple,1997

mert kardeşim türkcel iyidir ama kazık, aveanında fiyatları çok uygun olduğu için kimse ses çıkarmıyor. yanlız aldığım son bilgilere göre 2012 yılında alt yapıya çok önem verecekmiş. yeni bas istasyonları kuracakmış.

yanlız sana özelden ulaşamıyorum bir konuda acil yarıdmın gerekli. :D

mert kardeşim türkcel iyidir ama kazık, aveanında fiyatları çok uygun olduğu için kimse ses çıkarmıyor. yanlız aldığım son bilgilere göre 2012 yılında alt yapıya çok önem verecekmiş. yeni bas istasyonları kuracakmış.

yanlız sana özelden ulaşamıyorum bir konuda acil yarıdmın gerekli. :D

Cydia baslikli konuya yazabilirsiniz. (Sizin konu :D )

Think different. Apple,1997

ahaha kafayi yerdim heralde ben :D telefonu aldigimdan beri restorelar disinda Edge kapatmadim hic Allah'a sukur tikir tikir calisiyo :D

ben kafayı yemek üzereyim zati :D:D

zaten edge ile ilgili olayımı ilk sayfada anlattım. :)

hayır işin enteresan tarafı MH rine ümraniye çakmak Mhsinde 3g çok iyi çekiyor dediğim zaman adam şunu söyledi normaldir sizin orda Avea Teknoloji merkezimiz bulunmakta.

artık MH bile operatörlerinin çekmediğini iyi biliyor :D:D

Avea yakinda heryerden cekecek bunun en onemli sebebi ise telekomun ve ttnet in isbirligi ile evlerinizde bulunan wifi li modemlerle telekomun santralinde kuracagi ozel sistemlerle modeminizi baz istasyonu olarak kullanmasi :) nerden biliyosun diye sormayin :D

Ramazan_67 tapatalk :))

Avea yakinda heryerden cekecek bunun en onemli sebebi ise telekomun ve ttnet in isbirligi ile evlerinizde bulunan wifi li modemlerle telekomun santralinde kuracagi ozel sistemlerle modeminizi baz istasyonu olarak kullanmasi :) nerden biliyosun diye sormayin :D

avea şu anda zaten cekimi güzel ve heryerde full cekiyor cekmediği yer alan kalmıyor yani türkiyenin yüzde 99 kapsama alanında ha şu fark var..

3G cekmediği yerde EDGE cekiyor ve EDGEyide hafife alamayız nerden baksanız en az 150 kb yada 200 kb hızında

ama 3G de hızı ben 850 kb gördüm :)

Ben merak ettim simdi yoksa Aveada genel müdür musun doğru söyle :D bende modemimi kapatır bırakmam Avea kullansın arkadas :D benim modemimi baz istasyonu olarak kullanacaksa kira versin yoksa o kadar radyasyon yayacak hemde evimin icine dava acarım walla :D

Ben merak ettim simdi yoksa Aveada genel müdür musun doğru söyle :D bende modemimi kapatır bırakmam Avea kullansın arkadas :D benim modemimi baz istasyonu olarak kullanacaksa kira versin yoksa o kadar radyasyon yayacak hemde evimin icine dava acarım walla :D

sen hic merak etme onlar bulur bir kılıfını hattaki sen o hizmeti vermezsen onlar senden davacı olur :)

sen hic merak etme onlar bulur bir kılıfını hattaki sen o hizmeti vermezsen onlar senden davacı olur :)

Walla bütün baz istasyonlarını bozarım canımı sıkmasınlar sonra olan avealilara olur :D

avea şu anda zaten cekimi güzel ve heryerde full cekiyor cekmediği yer alan kalmıyor yani türkiyenin yüzde 99 kapsama alanında ha şu fark var..

3G cekmediği yerde EDGE cekiyor ve EDGEyide hafife alamayız nerden baksanız en az 150 kb yada 200 kb hızında

ama 3G de hızı ben 850 kb gördüm :)

Edge de150 kb hiz mi vodafon aylik cepnet paketini kullaniyorum bilmiyorum vodafonda mi sorun edge de 30kb dan hizlisini gormedim ki neler indirdim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Telekomda calisiyorum :)