Jump to content

3gs push sorunu whatsapp için

Rate this topic

ertoxin

Recommended Posts

SAM ile çözüm için http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/33038-push_amp_facetime_sorunu_cozumu_sam_kesin_denenmistir.html linki mevcut. Ancak burada sadece push çözümü için hangi adımları yapmamız lazım ben orayı anlayamadım. Yani ilk 9 adım facetime ile ilgili. Ben 3GS kullanıcıyım, benim facetime ile işim yok. 10-15 adımlar arası push ile ilgili ama dediğim gibi önce hangi işlemleri yapmak lazım sadece push için?

Saygılar.

1 Cydiadan repo.bingner.com reposunu ekleyin ve SAM ı aratarak kurun

2 Cihazda ipusher yüklü ise kaldırın, Kurulum bittikten sonra cihazı kapatıp açın

3 Sam ı açın Sam status Loaded Ok yazıyorsa bi sorun yok demektir şimdilik

4 Sam utilities e girin De-Activate Iphone tıklayın, ok diyin

5 Revert Lockdown to Stock tıklayın, Success aldıysak ok diyin.

6 sam giriş sayfasına dönün muhtemelen method automatic olucak ve otomatik bulamayacak

burayı By Country-By Carirer yapın, sonra an sayfaya dönün telefonunz hangi ülkeye hangi şebekeye kilitliyse onu menülerden seçin mesela

benimki finlandiya sonera kilitliydi sırasıyla Finland-Sonera- Sım ID (222) seçtim, eğer cihazın hangi ülke üretimi

öğrenmek istiyorsanız konuları mevcut forumda

7 Birçok id mevcut ise hepsini tek tek seçerek deneyin. At&t'de 7 tane id mevcut. 3.sü oldu bende. 1. ve 2. olmadı

8 Devam edelim itunese bağlayın, itunes cihazı aktif edicek face time dahil

Sam ı açıp more information a girdiğinizde ActivationState: WildcardActivated yazıyorsa herşey yolundadır

9- itunesde free olan iPusheri kurun

10 Sonuc iPusher i açın

push sorunu için bu adımları yapmanız yeterlidir..

saygılar..