Jump to content

iTunes APP Sync

Rate this topic

iRa

Recommended Posts

Arkadaşlar şu lanet iTunes da app lerimi sync et dedikten sonra tiki kaldırmak istiyorum babamn telefonu taktığım zaman aynı uygulamarı almaya çalışıyo ve Kuran vb yüksek boyutlu uygulamaları sildi babamdan deliye dönmüş durumdayım şu an bu lanet olası tiki kaldırmak istediğindede silmek istiyo ya hani ben hem eşzalama olayını iptal etmek hemde uygulamarımı korumak istiyorum o sil deme kısmını atlamak istiyorum kısaca bunun imkanı yok mu yani illaha her restoredan sonra tek tek setuplarını installousdan mı kurcaz sinirden ölücem biraz sonra

tik deyip durduğum kısımda burası işte uygulama başlığı altındaki kısım bunun bi hilesi vardır ve bendede yeterince ingilizce yok saçma satan satın alınanları aktar de demeyi anlatmışlar evde iki iphone olunca başa bela lanet olası

adszdry.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Otomatik eşzamanlamayı İtunesin özellikler bölümünden kaldırabilirsiniz.

Ayrıca 2 adet iphoneyi itunesten idare etmekte zorlanıyorsanız ki öyle....diğer telefonu İTOOLS ile kullanın :)

Otomatik eşzamanlamayı İtunesin özellikler bölümünden kaldırabilirsiniz.

Ayrıca 2 adet iphoneyi itunesten idare etmekte zorlanıyorsanız ki öyle....diğer telefonu İTOOLS ile kullanın :)

Hocam işte sorunda öyle başlıyo ya zaten ordan kaldırdığım zaman itunes uygulamarımın hepsini silmek istiyo onu nasıl yapcam işte ? ben silinmeden eşzamanlama olayını devre dışı bırakmak istiyorum..

Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır bana bu proyu 2.kez önerişiniz ve app backup aldığını bilmiyodum bunun resmen kurtardınız beni lanet olası itunes sadece restore ederken işe yarayacak oh yarabbim ya çok teşekkür ederim..

Edited by iRa