Jump to content

amerika newyork ta simfree iphone 4s olabilirmi?

Rate this topic

grkns

Recommended Posts

merhaba arkadaslar bir suredir iphone4 umu verip galaxy note almistim onu kullaniyorum.sahibindene satim ilani koymustum.biri aradi kafa kafaya takas etmek istedigini soyledi.newyorktan simfree oldugunu soyledi.amerikadaki iphone larin hepsi simlocked oldugunu biliyorum.acaba newyorkta simfree iphone4s satiliyormu bunu ogrenmek istiyodum.bilgisi olan arkadaslar paylasirlarsa sevinirim.simdiden.tesekkurler

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.bendeki galaxy note pasaport kayıtlı yurtdışı cihaz yani piyasası ortalama 1500tl civarı.

alacagım arkadaştakide newyork 4s kayıtlı ve alındıgına dair faturasıda var öyle dedi.yarın görüşürücez.burda 1 2 soru sormak istiyorum

model numarasından nasıl anlarım? zaten 5.0.1 son versiyonda gevey falan yoksa ve hattı çalışıyorsa zaten simfree dir dimi ?

diger soruda ne olabilir diye merak ediyorum.yarın gidince özellikle wifi olan bir cafede herşeyine bakıcam.gözden kaçırmamam için bakmam gereken şeyleride yazıp fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.her ne kadar neyine bakacagımı az çok bilsemde genede gözden birşey kaçırıp hata yapmak istemem

amerikada simfree 4s ve 4 satışları var...sim kilitli satışlarıda var aynı zamanda

ama almadan önce simfree olup olmadıgına iyi bak online alışveriş ise dikkat etmen lazım

kafa kafaya ne diye takas etsinki simfreee 4s ile? bence var onda bişey : )

şöyle bir durumda var.bir yakınının getirdigini söyledi ve faturasıda var diyor ve 749$ gibi bir fiyata aldıgını söyledi.yarın faturada belli olur.almış 1 hafta kullanmış fakat daha once android kullanıcısı oldugu için ve arkadaşındada görüp begendigi,ios a alışamadıgı için böyle bir teklif sundu.

öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.bendeki galaxy note pasaport kayıtlı yurtdışı cihaz yani piyasası ortalama 1500tl civarı.

alacagım arkadaştakide newyork 4s kayıtlı ve alındıgına dair faturasıda var öyle dedi.yarın görüşürücez.burda 1 2 soru sormak istiyorum

model numarasından nasıl anlarım? zaten 5.0.1 son versiyonda gevey falan yoksa ve hattı çalışıyorsa zaten simfree dir dimi ?

diger soruda ne olabilir diye merak ediyorum.yarın gidince özellikle wifi olan bir cafede herşeyine bakıcam.gözden kaçırmamam için bakmam gereken şeyleride yazıp fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.her ne kadar neyine bakacagımı az çok bilsemde genede gözden birşey kaçırıp hata yapmak istemem

Aynen hat çalışıyorsa simfreedir.

Arkadas zaten Galaxy Note ile iPhone 4S takasi yapicak. New York ta simfree de satilir simkilitli de. Model numarasini isteyin. Ordan simkilitli mi simkilitsiz mi oldugu anlasilir. Forumda konusu var

model numarasından nasıl anlarım ?

Think different. Apple,1997

wifisine bakarım.tuşlarına bakarım sagına soluna bakarım.gözden kaçırmamam gereken şeyler neler olabilir fikriniz varmı?

Arkadasim, faturadaki ile cihazin Ayarlar>Genel>Hakkinda bolumunde serial numaralarini karsilastir. Burdan faturanin cihaza ait oldugunu anlarsin.

Simfree konusunda, kendisi cihazin kilitli oldugu SIM'i kullanirsa sen bunun FU yada SL oldugunu anliyamazsin, dolayisiyla yaninda Turk SIM varsa tak...Cekiyorsa Simkilitsizdir, hepsi bu...

Cihazin donanimi hakkinda, kafaniza takmayin. Sayet cihaz US'de alinmis, faturasi var ise donanim sorunu olsa bile siz Apple'a goturdugunuzde eger onarilmazsa size yenisini verirler. Bu, dusuneceginiz en son sey olmali...

Birkac gun kullanin, sorun varsa herhangi Apple Store'a goturun, saticiya degil...

Ayrica belirtmek isterim, New York'ta Apple Store'dan simkilitsiz 16GB 4S zaten yaklasik $705/706 dolara vergi dahil alabilirsiniz...Sizin saticiya bu "ikinci el" cihaz icin nekadar odediginizi bilmiyorum ama bu yeni cihaz icin odeyeceginiz rakamda aklinizda olsun.

Sormak istediginiz baska sorular varsa buyrun...

teşşekkür ederim ramon hocam :) ben satın almicam.bendeki simfree galaxy note(kayıtlı) ile iphone 4s simfree(kayıtlı) takas yapıcam yarın akşam üstü falan.4s in ekranı ufak diye sitem ettigim için galaxy note gibi bir cihaz aldım.tamam android serbest ve çok guzel rahat ama iphone 2g den beri iphone u kullanan biri olarak ios tan vazgeçemedim.geri geliyorum kısmetse.

teşşekkür ederim ramon hocam :) ben satın almicam.bendeki simfree galaxy note(kayıtlı) ile iphone 4s simfree(kayıtlı) takas yapıcam yarın akşam üstü falan.4s in ekranı ufak diye sitem ettigim için galaxy note gibi bir cihaz aldım.tamam android serbest ve çok guzel rahat ama iphone 2g den beri iphone u kullanan biri olarak ios tan vazgeçemedim.geri geliyorum kısmetse.

Tamam anladim.

Tebrikler!!!

Gec bile kalmis, bastan hata yapmissiniz:D:D

2G'den beri iOS kullanacaksin sonra yan sanayi urunu Samsung'a gecmek!!! Olacak sey degil:D:D

Ben i4s'i Note ile takas yapsam ustune parada isterdim, siz duz takas yapiyorsaniz sanslisiniz:D

Simdiden hayirli olsun, ayrica lutfen ekran sorun olmasin. Sonucta mobile, cep telefonu, olmadi iPad alirsiniz... Evet .5 - 1 inch ekran cok buyuk fark ediyor ama unutmayinki cihazin kullanim kolayligi ve icerigi ayrica onemli. Hem kimbilir i5'te yarim inch buyuklukte ekran gorebiliriz...Belli olmaz, konu Apple ise umutlu dusunmek gerekir:)

Umarim sorunsuz belasiz cihazi takas eder guzel gunlerde kullanirsiniz.

Saygilar arkadasim:)

saol tesekkur ederim hocam.sahibindende piyasasina baktim.benim cihazda 1400-1600tl arasinda.i4s simfree lerde 1400 lu fiyatlara var.kayit parasiyla 1500 falan.ama alicak adamda androidci ve calistigi yerde galaxy note u gormus begenmis.autocad kurmuslar vs. ben cihazi gorup kurcalayana kadar hep tereddutte olacagim kesin cunku fiyat acisindan ayni ama genede bana gore hep iphone daha iyi oldugu icin

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

evet telefonu şükür takasladım saga saglim.16gb siyah 4s ile sahalara geri döndüm.yaşasın applestore! :)

androidin eksiklerini yazimde içimde kalmasın

-marketine tüküriyim beş para etmez

-multitaskına sokim oyun+internet açınca kasıyo(bide elimdeki galaxy note he)

-zibille marketi var.hepsi birbirinden dandik.

-kerneli rootu romu fw si işi gücü bitmiyor.iphone daki JB nin gözünü seviyim

bir şeyi daha belirtmek isterimki Apple inşallah i5'i 4" ve HD ekran yapar.birde home tuşu dokunmatik olur.olmazsa artık oyun oynamak için tablet alıcam takıcam sırtım :D :D :D

evet telefonu şükür takasladım saga saglim.16gb siyah 4s ile sahalara geri döndüm.yaşasın applestore! :)

androidin eksiklerini yazimde içimde kalmasın

-marketine tüküriyim beş para etmez

-multitaskına sokim oyun+internet açınca kasıyo(bide elimdeki galaxy note he)

-zibille marketi var.hepsi birbirinden dandik.

-kerneli rootu romu fw si işi gücü bitmiyor.iphone daki JB nin gözünü seviyim

bir şeyi daha belirtmek isterimki Apple inşallah i5'i 4" ve HD ekran yapar.birde home tuşu dokunmatik olur.olmazsa artık oyun oynamak için tablet alıcam takıcam sırtım :D :D :D

:):)

Tebrikler, simdiden hayırlı olsun:) düz takas yaptıysanız sanslisiniz, note'un fiyatı haftaya iner:D nasıl olsa Samsung sürekli yeni cihaz çıkarıyor :) 4S fiyatı yaza kadar sabit, ancak sadece 2 yılda yarısına iner:):)

Android marketin TR'de destekli olmadıgını ve root'una girmek için yöntem olduğunu ama bununda sIKIci olduğunu okumuştum :) zaten uygulamaların hepsi dandik, yükleseniz alacağınız şey zevk değil unknown error olurdu :D:D

Bende i5 te yarım inch fazla büyüklükte ekran bekliyorum :) Home tuşu dokunmatik olursa cihaz daha fazla büyümeden ekran büyütülur:)

Olmadı tablet alırsınız tabi bu iPad olmalı :D Güle güle kullanın ve unutmayın Samsung gibi yan sanayi ürünlerinden herzaman uzak durunuz:)

:):)

Tebrikler, simdiden hayırlı olsun:) düz takas yaptıysanız sanslisiniz, note'un fiyatı haftaya iner:D nasıl olsa Samsung sürekli yeni cihaz çıkarıyor :) 4S fiyatı yaza kadar sabit, ancak sadece 2 yılda yarısına iner:):)

Android marketin TR'de destekli olmadıgını ve root'una girmek için yöntem olduğunu ama bununda sIKIci olduğunu okumuştum :) zaten uygulamaların hepsi dandik, yükleseniz alacağınız şey zevk değil unknown error olurdu :D:D

Bende i5 te yarım inch fazla büyüklükte ekran bekliyorum :) Home tuşu dokunmatik olursa cihaz daha fazla büyümeden ekran büyütülur:)

Olmadı tablet alırsınız tabi bu iPad olmalı :D Güle güle kullanın ve unutmayın Samsung gibi yan sanayi ürünlerinden herzaman uzak durunuz:)

yok yok tobe samsung telefona.he ios tan ustun olur apple sacmalar vs falan olursa belki ozaman :) o mechul zamana kadar yasasin iphone.ozlemisim be appstore u o guzel uygulamalarini

yok yok tobe samsung telefona.he ios tan ustun olur apple sacmalar vs falan olursa belki ozaman :) o mechul zamana kadar yasasin iphone.ozlemisim be appstore u o guzel uygulamalarini

O mechul zaman umarim gelmez:) Apple herzaman icin yeterli!:) Umarim Android duskunleri bu konu basligi altinda yazilanlari okurlar:D:D:D