Jump to content

iPhone 4S aldım ama...

Rate this topic

citi1900

Recommended Posts

Milleyt her önüne geleni indiryor, benim de 2 sayfam var ve gayet yeterli. Adamın telefonunu alıyorum, şu oyun nerde şu program nerde diyorum haberi yok. :D

en güzeli zaten 2 sayfa yeterli

bende aynen sizin gibi sayfam var

bazen 3 oluyor :)

Benim sorunum ana ekran hariç yana gecerek 2 sayfam var bakıyorum incelemelerde vs milletin telefonunda bir dünya sayfa dolusu program var nasıl oluyor anlamadım ben mi uygulama beğenmiyorum yoksa millet her önüne geleni indiriyor mu?(TLF JB Lİ)

Bu kadar guzel soru olamazdi:D:D

Bende anlamis degilim, gecenlerde biri Booksstand'i uygulama sanmis her onume geleni indiririm demisti:D Soyleyecek laf yok:D:D

Odamda olmamasi gereken seyler gordugumde sinirlenir direk bunlari camdan atarim:D Ayni sekilde iPhone'da gereksiz herturlu tweak ve uygulamalardan nefret ederim:)

Bazi arkadaslar is ve egitim bahanesiyle tonlarca uygulama indiriyor ama bunlari kac gunde bir kullaniyorlar dusunmek gerekir:)

Indirirsin, sorun degil. Denersin, begenmedin silersin:D Toplamanin faydasi yok, nasil olsa gereksiz ve kullanmayacaksin:)

Suan bende sadece 31 uygulama mevcut, cok bile:) InfiniBoard ve birkac klasor kullaniyorum dolayisiyla sadece 1 sayfacik:)

Bu kadar guzel soru olamazdi:D:D

Bende anlamis degilim, gecenlerde biri Booksstand'i uygulama sanmis her onume geleni indiririm demisti:D Soyleyecek laf yok:D:D

Odamda olmamasi gereken seyler gordugumde sinirlenir direk bunlari camdan atarim:D Ayni sekilde iPhone'da gereksiz herturlu tweak ve uygulamalardan nefret ederim:)

Bazi arkadaslar is ve egitim bahanesiyle tonlarca uygulama indiriyor ama bunlari kac gunde bir kullaniyorlar dusunmek gerekir:)

Indirirsin, sorun degil. Denersin, begenmedin silersin:D Toplamanin faydasi yok, nasil olsa gereksiz ve kullanmayacaksin:)

Suan bende sadece 31 uygulama mevcut, cok bile:) InfiniBoard ve birkac klasor kullaniyorum dolayisiyla sadece 1 sayfacik:)

:):)154 uygulamam var. 74 adet oyun var. Oyunları bir tarafa bırakacak olursak;

Keşke fırsatım olsada her sayfanın screenshot'unu burada yayınlasam ve her uygulama için tek tek sebeplerini yazsam. Ve hangisinin benim ne işime yaradığını yazsam. Alındım. :(

Ama inanıyorum bunun için 1 günümü ayıracam ve yazacam hepsini. :)

7 mi olacakti 4 mu? 74 oyun olamaz herhalde degilmi?:)

:):)154 uygulamam var. 74 adet oyun var. Oyunları bir tarafa bırakacak olursak;

:):) Oyunları bir tarafa bırakacak olursak dedim ama... Demekki çok dikkat çekiyor. Nothing to do :)

Benim pek aram yoktur oyunlarla. Ara sıra bazılarını oynarım. 4 yaşında kızım var birkaçı dışında neredeyse hepsini oynadı. :)

:):) Oyunları bir tarafa bırakacak olursak dedim ama... Demekki çok dikkat çekiyor. Nothing to do :)

Benim pek aram yoktur oyunlarla. Ara sıra bazılarını oynarım. 4 yaşında kızım var birkaçı dışında neredeyse hepsini oynadı. :)

74 oyunu bitarafa nasil birakabilirsin? :D 74 oyun ikonuyla ben ev kurarim:D Elbette dikkat cekiyor:D:D

Dusunsenize benim 4'umde Tetrisler Atariler vardi:D

4dumde i4'te 74 oyun:D:D:D Kizinizi kiskandim:D:D Allah bagislasin:)

Ben bateri suresi konusunu ariyodum, IntelliScreenX ile rekorumu astim:D Paylasayim dedim...:) Konuyu bulabilirmisiniz?

oyunu neden eklemiyorum biliyormusun ?

sırf oyun yüzünden teli ikide bir elimden alıyorlar ve bende oyun yok deyince almaktan vazgeciyorlar :)

oyun adeti : 0 :)

hahahahahaha

hersey icin kendince yontem buluyorsun:D:D:D

Bende sadece 4 oyun var:) Yeterli, sIkmayan cinsten:D Xbox yeterli oluyor:)

hahahahahaha

hersey icin kendince yontem buluyorsun:D:D:D

Bende sadece 4 oyun var:) Yeterli, sIkmayan cinsten:D Xbox yeterli oluyor:)

dogru olanda bana göre böyledir :)

ama cidden sırf oyun yüzünden teli elimden alıyorlar ve bu yüzden ne pc ye nede cihaza oyun yüklüyorum :)

cok sıkılırsam hemen inidirir oynar geri silerim :D

zaten şarzı ne gidiyorki :)

not : bu arada biraz türkü yükledim :D

cok sıkılırsam hemen inidirir oynar geri silerim :D

hahahahahahahahhahahahaha:D:D:D

not : bu arada biraz türkü yükledim :D

iPod.app silmekten kurtuldun yani:D:D

Cordobez, forumda gecenlerde bateri suresi hakkinda konu gormustum, arkadaslar bateri suresi SS lerini karsilastiriyorlardi....Bende paylasayim dedim ama gerekli konuyu bulamadim:)