Jump to content

nerden alındığını bilmediğim 4s aktivasyon sorunu

Rate this topic

imuratk

Recommended Posts

iyi günler elimde 4s var sim free diye almıştım lakin poşet açılınca telefon aktive olmadı aldığım kişi arkasında değil uzun lafın kısası imei check ettirdim telefonun 1 kere aktive olması gerekiyor yani imei için serverda faydasız aktive etmek istiyorum bu telefonu böyle bir program varmıdır iphone 4 lerde direk jailbreak yaparak menüye geliyoruz bu telefonu direk menüye hangi programla getirebilirim bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim..

Elbette cihazin aktive edilmesi gerekiyor. Simfree ise JB vs. islemleriyle ilgilenmenize gerek yok, iTunes'ten aktive yapabilirsiniz.

Cihaza herhangi SIM takip iTunes'e baglamaniz yeterli olmali. Burda cihazi aktive edip yeni cihaz olarak kurabilirsiniz veya eski yedeginiz varsa kullanabilirsiniz.

IMEI check yaptirdim derken? Simfree olup olmadigini ogrenebildinizmi?

Murat hocam

Mrb imei den bakiliyor du ip4 lerde

Sevgi iletisim diye birisinden ben oyle baktirmistim

via ios mobil

Tapatalk

pazartesi sevgi iletişime gönderdim bir çok kartla aktive etmeye çalıştıklarını söylediler fakat ellerindeki kartlardan değilmiş bugün kargodan aldım imei sorgulama serverları var lakin 1 kere aktive edilmesini istiyor etmediğiniz zaman çıkmıyor nerden olduğu programla yapabilceğimiz varmı ki acaba..

Elbette cihazin aktive edilmesi gerekiyor. Simfree ise JB vs. islemleriyle ilgilenmenize gerek yok, iTunes'ten aktive yapabilirsiniz.

Cihaza herhangi SIM takip iTunes'e baglamaniz yeterli olmali. Burda cihazi aktive edip yeni cihaz olarak kurabilirsiniz veya eski yedeginiz varsa kullanabilirsiniz.

IMEI check yaptirdim derken? Simfree olup olmadigini ogrenebildinizmi?

telefon kilitli gsm oparatörü ve ülkesini bulabilmem için aktive etmem lazım edemiyorum..