Jump to content

Iphone 4 Untethered JB'li 5.0.1 li telefonumda sürekli şebeke yok çıkıyor.Çözümü varmıdır

Rate this topic

ckaplan3

Recommended Posts

arkadaşlar metroda tünele giriyorum şebek yok yazıyor. 2 saat ugrasıyorum çıkar tak çıkar tak. bugün artık sınırını aştı yani 5 saattir ugraşıyordum düzelttim ama şebeke geliyor bu sefer sim yok diyo tekrar ugrasıyorum. bir çözümü varmıdır ? aldığım yer sadece açılışta sorun yaratır şebeke bir dha hiç gitmez demşti

Yaf arkadaşlar geveyli cihazlarada DEVTEAM yayınladıgı ULTRASN0W yüklenir!

niye mi?? versiyon baseband uyumsuzlugu yüzünden şebeke bar tek diş gösterir sürekli

bunu düzeltmek için devteram ultrasnow yüklenir...

ultrasnowCN İse geveyli cihazlardaki kapatıp açmadaki 112 aramsını otomatik yapar...

bir cihazda hepsi aynı anda yüklü olabilir.sorun sıkıntı yaratmaz...

arakdaşın problemine gelince

1- 128kb hat takınca daha saglıklı olabilir ama bende 64kb hat var ve geveyli..herhangi bir hat gidince geri gelmeme sıkıntısı yok

2- sizin gevey problemli olabilir..

arkadaşlar kesinlikle tek bar sorunu için ultrasnow yüklemeyin şarj süreniz 3gün ise 1güne düşürür aşırı derecede şarj emiyor bırakın tek bar görünsün internette araştırdım o problem düzeltilemior ancak kendiniz customfirmware oluşturmalısınız baseband ile sürüm uyuşmazlığından kaynaklanıyor o tek bar sorunu. arkadaş senin sorununa gelince bi soru soracağım geveyin kutusu ne renkti kırmızı, sarı, mavi? hangisi muhtemelen mavidir ama söylersen yardımcı olmaya çalışıcağım

Yaf arkadaşlar geveyli cihazlarada DEVTEAM yayınladıgı ULTRASN0W yüklenir!

niye mi?? versiyon baseband uyumsuzlugu yüzünden şebeke bar tek diş gösterir sürekli

bunu düzeltmek için devteram ultrasnow yüklenir...

ultrasnowCN İse geveyli cihazlardaki kapatıp açmadaki 112 aramsını otomatik yapar...

bir cihazda hepsi aynı anda yüklü olabilir.sorun sıkıntı yaratmaz...

arakdaşın problemine gelince

1- 128kb hat takınca daha saglıklı olabilir ama bende 64kb hat var ve geveyli..herhangi bir hat gidince geri gelmeme sıkıntısı yok

2- sizin gevey problemli olabilir..