Jump to content

iphone4 4.3.4 jailbreak

Rate this topic

samsed9

Recommended Posts

Arkadasim cihazinizin modeli nedir? Ayrica 4.3.4 icin jailbreak yoktur, cunku kullanimda yaklasik 1 hafta kaldi. Ardindan hemen 4.3.5 cikti. Bence 5.0.1 yukleyebilirsiniz cihaziniza. 3Gs olsun, iPhone 4 olsun cok hızlı ve harika ozellikleri olan bir yazilimdir. Ama once cihaz simkilitli mi simkilitsiz mi onu yazın. Ona gore yonlendirelim

Evet 5.0.1 en son surumdur fakat iTunes yazılımı indirirken hata verebiliyor. Bu yuzden iPhone 4e uygun 5.0.1 surumunu http://cydiahelp.com/download-ios-5.0.1-to-the-public-jailbreakers-stay-away/ buradan indirebilirsin. Daha sonra cihazini iTunes a tak. Yedek al. (Soldaki iPhone unun adına ters tikla back up de) Sonra shift tusuna basarak restore a tikla. Karsina dosya secme penceresi cikicak. Ordan indirdigin dosyayi sec. İslemleri iTunes tamamlayacak. Fakat iTunes un son surumunu yuklemen lazim. Eger son surum yuklu degilse once son surumu yukle, sonra dedigim islemleri yap. Son surumu http://www.apple.com/itunes/ buradan indirebilirsin. Yardima ihtiyacin olursa yine yaz buraya.

çok saol kardeşim 5.0.1 son sürüm mü itunesten direk indirip yapabilir miyim telefonum yurd dışından geldi sim kilitsiz açık yani 6-7 ay oldu markası iphone 4 şu an 4.3.4 te oldugu için 4.3.4 yazdım 5.0.1 sürümü en son sürüm mü

evet 5.0.1 son sürüm suan simkilitsiz ise direk itunesten güncelle veya geri yükle dersen sürümün 5.0.1 e yükselir yalnız sürümünü yükseltmeden önce backup almayı unutma :D

Evet 5.0.1 en son surumdur fakat iTunes yazılımı indirirken hata verebiliyor. Bu yuzden iPhone 4e uygun 5.0.1 surumunu Download iOS 5.0.1 IPSW iPhone 4S, iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, iPod touch 4G, 3G (Final Download Links) — CydiaHelp CydiaHelp buradan indirebilirsin. Daha sonra cihazini iTunes a tak. Yedek al. (Soldaki iPhone unun adına ters tikla back up de) Sonra shift tusuna basarak restore a tikla. Karsina dosya secme penceresi cikicak. Ordan indirdigin dosyayi sec. İslemleri iTunes tamamlayacak. Fakat iTunes un son surumunu yuklemen lazim. Eger son surum yuklu degilse once son surumu yukle, sonra dedigim islemleri yap. Son surumu Apple - iTunes - Everything you need to be entertained. buradan indirebilirsin. Yardima ihtiyacin olursa yine yaz buraya.

her zaman ki gibi çok hızlısın dostum :D hızına yetişilmiyor bazen korkudan cevap yazamıyorum benden önce cevaplarsan diye ve hep basıma geliyor :D:D:D:D benden önce yazıyorsun cevabı

iyi günler ben yükledim jailbreakı cydia telefonda sonra ne yapcam

Cydia ya girin. Alt kısımda Manage diye bir yer olmali. (Cydia-Sections-Change-Manage-Search) Buradan manage a tiklayin. Daha sonra Sources a basin. Sol ust kosede Edit var. Edite basin, daha sonra add deyin ve su 3 repoyu ekleyin:

www.iphoneyardim.net/repo

cydia.xsellize.com

cydia.hackulo.us

Bunlari ayri ayri ekleyin(http:// yi silmeden tabi)

Daha sonra yazin buraya indireceginiz programlari soylerim.

Saygilar