Jump to content

İphone 3gs Görülmeyen çözülmeyen sorunnn..

Rate this topic

grunce

Recommended Posts

Merhaba;

acil yardım bekliyorum sizlerden 3 gündür gece gündüz uğraşmaktayım böyle bi soruna daha hiç kimsede rastlamadım cihazım İPHONE 3GS 4.3.3 Simkilitsiz türkiyeden alınmıştır. 1 ay önce cihazı jb yaptım hiç bi sorunum yoktu gayet güzel kullanıyordum cydia kullanıyordum fakat 4 gün önce birden şebeke gitti ve birdaha düzelmedi kendini resetlemeye başladı ve cihazı açamadım restore modunda kaldı tekrar cihazı restore etmek istediğimde farklı farklı hatalar aldım ireble vs bütün programlarla denedim her yolu araştırarak en son redsnOw ile bi şekilde cihaza iPhone2,1_4.1_8B117_Restore yaparak açmayı başardım ama açıldığında 2.3 dk sonra kendini resetliyor ve asıl sorun ise cihazım daha önce gps wirelles her mod aktifti hiç bişey çalışmadı şebeke bile yoktu ve ayarlara girip cihaz özelliklerine baktımda bir çok yer boş asıl önemli yeri basebadı görememem cihazda eski haline nasıl getirebilirim bunu kafayı yemek üzereyim hiç bi sürüm istemiyorum sadece bana ilk haline gelsin yeter bu arada shsh kaydımda sadece iPhone2,1 4.1 8B117 gözükmektedir yüklemeye çalıştığımda elmanın tam sonunda ufacık kaldığında hata veriyor 18 ve bazen bu değişebiliyorda acil yardımlarınızı bekliyorum.

Not: ireb ile dfu moda alıyorum arkadaşlar acemi sayılmam pek bu konuda oyüzden sorunu sizlerle paylaşmak istedim farklı bi sorun sadece şuan telefonum restore modda itunes logusu ve kablo işareti var. başka pcdede denedim geri yükleme direk olarakta yaptım fayda etmedi shift+restorede yaptım ama malasf çözüm bulamıyorum.