Jump to content

iphone 4 tamir sonrasi itunes 3194 hatasi

Rate this topic

drevren

Recommended Posts

arkadaslar telefonum iphone4 16 gb yaklasik 1 hafta once klozete dustu ...bende yurt disinda oldugum icin bu arada ukraynadayim..gerekli takim taklavati alip youtube de videolara bakarak telefonu dagittim ve tum parcalarini temizledim ve topladim sorunsuz bir sekilde..daha sonra telefon acilmadi .usb kablosuyla pc ye bagladim calisti fakat dfu modda kaldi daha sonra prize taktim busefer acil arama kismina kadar acildi .tuslarini kontrol ettim hatta ekran geldi fotomu bile gordum sorun yoktu yani...daha sonra jailbreak yapmayi denedim 4.3.5 ve .4.3.1 sanirim..ama olmadi.restore yapiyorum itunes da devamli hata veriyo hata kodu 3194 .hosts dosyasin da netet ulasabildigim degisikleri yaptim sorun cozulmedi su an telefon recovery mode da..isin acikcasi hangi ios u yukiyicegimi de bilmiyorum...lutfen yardim edin cok tesekur ederim..

Ara sürümleri yüklüyorsanız shsh kaydı ister ki 3194 hatası verir.

Hosts dosyasını düzenleyip,irep ile dfu moda alarak aşağıdaki linkten 5.0.1 firmwareyi yükleyin.

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/42185-ios_5_0_1_custom_firmware_dosyalari_|_sn0wbreeze_hazirlanmistir_|_iphone_4_|_iphone_3gs.html

hocam asil sorun da orda iste :)) yani ben hic birsey den anlamiyorum...uygun fmw hangisi ? dediginiz gibi su an 5.0.1 i indiriyorum itunes son surumunu yukledim hosts dosyasinin son satiri bu sekilde

# 127.0.0.1 localhost

# ::1 localhost

#127.0.0.1 gs.apple.com tonyumbrealla yukledim hsh kaydi almak icin .sabriniz ve yardimlariniz icin sagolun

Rica ederim...

Hosts dosyası tamam...

Verdiğim linkte 4 ve 3s için custom firmwareler vardır,telefona uygun olan firmwareyi yükleyin. :)

hocam dediginiz herseyi yaptim dfu modunda restore yaptim...ilk inde biraz zaman sonra verifying iphone restore with apple yazisi cikti...bu arada telefon kendiliginden dfu moddan cikti apple amblemi yanip sonmeye basladi ardindan hata ver...ikici denemem de ise pc den usb kablosunu cikarip taktigimiz da duydugiumuz ses restore aninda birkac kez geldi sonra telefon kendiniliginden reecovery mode a gecti...ardindan yine hata verdi.ne yapmam gerekiyo hocam lutfen yardim edin