Jump to content

Yeni-NAVIGON MobileNavigator 2.0.2 Turkey

Rate this topic

headstone

Recommended Posts

Navigon MobileNavigator 2.0.2 EU 44.ipa + 2.0.2 Türkei.ipa und Türkei Map(Q4)

NT Q4 Map Installation Anleitung für Dummies

img_info10tapk.pngimg_info2avaom.pngimg_info3faa6w.png

Downloadlink:

NAVIGON-v2.0.2-EU44.rar (160,67 MB) - uploaded.to

Rarpass: krg_thcrw

Sorry für denn Sprache nur für Türkei Map Gilt..(Auf Türkisch)

img_turkeyhdaxh.png

Türkiye Haritasini Harita ismini degistirerek yükleme islemi;

Resimlerde görüldügü gibi ben Örnegimde Andorra.map i kullaniyorum..

Programi kurun..acilistaki secili olan iki dosyayi..secin sonrada asagidan onaylayin..islem bittikten sonra..programi yeniden baslatin..

Indirdiginiz Türkiye haritasinin ismini..Andorra.map olarak degistirip..cihaziniza kopyalayin..

Cihaza kopyalama islemi;

Sonrada Navigonu buluyorsunuz i-Funbox yardimi ile...

..../var/mobile/application/NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201104/map/burada örnek olarak indirdigin "Andorra.map" olmali(Türkiye mapinin adini bu map ile ayni yapip buraya kopyalayin)

Programi simdi baslatirsaniz.. Türkiye Mapina "Adres Girme" menüsünden ulasabilirsiniz..

img_0533cukz3.pngimg_053490kfh.pngimg_0536soj8j.png

Headstone-The Crow

Edited by headstone

Navigon MobileNavigator 2.0.2 EU 44.ipa + 2.0.2 Türkei.ipa und Türkei Map

NT Q4 Map Installation Anleitung für Dummies

img_info10tapk.pngimg_info2avaom.pngimg_info3faa6w.png

Downloadlink:

NAVIGON-v2.0.2-EU44.rar (160,67 MB) - uploaded.to

Rarpass: krg_thcrw

Sorry für denn Sprache nur für Türkei Map Gilt..(Auf Türkisch)

img_turkeyhdaxh.png

Türkiye Haritasini Harita ismini degistirerek yükleme islemi;

Resimlerde görüldügü gibi ben Örnegimde Andorra.map i kullaniyorum..

Programi kurun..acilistaki secili olan iki dosyayi..secin sonrada asagidan onaylayin..islem bittikten sonra..programi yeniden baslatin..

Indirdiginiz Türkiye haritasinin ismini..Andorra.map olarak degistirip..cihaziniza kopyalayin..

Cihaza kopyalama islemi;

Sonrada Navigonu buluyorsunuz i-Funbox yardimi ile...

..../var/mobile/application/NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201104/map/burada örnek olarak indirdigin "Andorra.map" olmali(Türkiye mapinin adini bu map ile ayni yapip buraya kopyalayin)

Programi simdi baslatirsaniz.. Türkiye Mapina "Adres Girme" menüsünden ulasabilirsiniz..

img_0533cukz3.pngimg_053490kfh.pngimg_0536soj8j.png

The Crow

arkasim däha önceki sunmus oldugunu Navi, ve Igo sorunsuz yüklemistim

hata nerde yapiyorum simdi anlamis degilim eu 44 navi ipa cihaza yüklüyorum sadae andro map seciyorum app yeniden baslatiyorum disk aid ile baglanip indirdigim Türkiye mapini map klasörüne atiyorum program tekrar aciyorum EU maplarini indiriyorum islem bitiyor cihazi aciyorm sadece TR map var Q3 -2011 olarak gözüküyor EU maplari ise cihaza gelmiyor tesekkürler

eklemis oldugun dosyanin icindeki txt dikkate almamistim eskiden oldugu gibi program yüklenir sanmistim asagidaki belirtmis oldugunuz siralamayi uygulayinca sorunz oldu tesekkürler

1 - Cydia ( IMG_1 ) " My Privacy Protect" bulup kurun

2 - ( Eski Navigonu kaldirin) Navigon v.2.0.2 kurun

3 - ??Navigonu baslatin

4 - ( img_2 ) " My Privacy Protect" ekrana geldigin de "Protect) i secin 2 kez onaylayin

5 - Navigon " Map Manager / Bilgi Navigon Q4/2011 ( IMG_info2 ) kontrol edin

6 - Gerekli olan map ve Gerekli olan dosyayi secin T¸rkiye icin "Andorra.map" secin

Edited by latif2727

eklemis oldugun dosyanin icindeki txt dikkate almamistim eskiden oldugu gibi program yüklenir sanmistim asagidaki belirtmis oldugunuz siralamayi uygulayinca sorunz oldu tesekkürler

evet ama zaten oakette var olan sey..calismayan programi buraya..nete eklemem..emek verip arastirip..deneyerek hazirliyorum..

Benim gibi yapamayanlar için privacy my protect ayarı bu şekilde olursa hem Türkiye hem Avrupa mapleri çalışıyor.

img0004f.png

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaslar bu programla cihazinizin UDID Numarasini Navigon Serveri tarafindan kontrol edilememesi icin..kullaniyoruz..Böylece Q4 maplarini indirme sansimiz..oluyor..

GPS icin elbette "Locationu" kapali tutmalisiniz.. yoksa haritalari ekranda göremezsiniz..

• 2 weeks later...
..../var/mobile/application/NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201104/map/ bu yolu bulamadım bir türlü

bu yolu bulabilmek icin en azindan ilk sayfada belirtmis oldugum iki dosyayi indirip kurman gerekiyor.. program calistiktan sonra olusmus olacaktir..

..../var/mobile/application/NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201104/map/

The Crow

belirtmis oldugunuz iki dosyayi indirip kurdum programıda çalıştırdım ama bu yolu bulamadım application yok applications klasörü var

i-Funbox ile kurulmus kullanici programlarindan.. navigonu bul oradan da ..

../NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201104/map/

bu sekilde ulasman gerekiyor..

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

../NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201104/map/ kısayolu çıkmadı bende,

../NAVIGON/Documents/appdata/data/EU/201201/map/ çıktı... Resimde ve txt belgede yazılanı yaptım... Hatam ne olabilir? yardım lütfen...

Acaba indirilen rar dosya içindeki NAVIGON-v2.0.2-EU44 isimli dosya mı kurulmalıydı. Ben NAVIGON-v2.0.2-TR olanı kurdum...