Jump to content

iphone 4s için gevey ultra s çıktı

Rate this topic


Recommended Posts

Yaklaşık olarak üç aydır iPhone 4 kullanıcıların beklediği yeni Gevey haberi henüz gelmemiş olsa da iPhone 4S cihazına sahip olan kullanıcılar için Gevey Ultra S iPhone 4S Sim Unlock Aparatı nihayet çıktı. Hakkında bir çok spekülasyon ve asılsız haberlerin olduğu, sahtesi veya benzerlerinin bu haberlerin ardından da tıpkı önceki Gevey'ler gibi piyasaya sürüleceği yeni Gevey Ultra S resmi sitesi olan www.applenberry.com üzerinden ön siparişle satışa çıktı. Yazımızın devamında ayrıntılı bilgi ve videosunun da yer alacağı Gevey Ultra S iPhone 4S sim aparatı kısa süre sonra dağıtımına başlayanacak. Şu anda $54.99 fiyatı ile ön sipariş şeklinde temin edilebilecek olan yeni Gevey Ultra S'i buradaki resmi sitesinden satın alabilirsiniz. Ancak gönderilecek ülkeler listesinde Türkiye bulunmadığından sizlere Türkiye'de satış yapacak olan sağlam ve güvenilir bir kaynağı da vereceğimizi belirtelim.

Gevey Ultra S iPhone 4S Sim Unlock Aparatı

GEVEY™ tak çalıştır sim unlock aparatı

Uluslararası yardım telefonunu (112) aramaksızın kullanım

Kalıcı unlocktur ve jailbreak gerektirmez

Tüm iPhone 4S sim kartları ile uyumludur (her ülke için)

2G ve 3G veri hizmetleri sorunsuzca çalışır

Sim kart kesme veya fiziksel başka bir müdahale gerektirmez

iOS 5.0, 5.0.1 sürümlerinde çalışır

1.0.11, 1.013, 1.0.14 baseband (modem firmware) ile uyumludur.

Önceki sürümlerinden çok daha kararlı bir versiyondur.

Daha az güç tüketimi sağlar.

Gevey Ultra S Paket İçeriği

1 GEVEY Sim Yuvası

1 GEVEY Ultra S Sim

1 GEVEY Reset Sim

Gevey Ultra S Nasıl Satın Alırım?

Gevey Ultra S iPhone 4S Sim Unlock aparatını Türkiye dışında bir çok ülkeden ön sipariş ile şu anda satın alabilirsiniz. Türkiye için satın alma işlemini güvenilir olan satıcılardan temin edebilmeniz için sizlere bu konuda yardımcı olacak ve kartların satışa çıkması ile beraber nereden temin edebileceğinizi sizlere bu konu altından bildireceğiz. Bizleri güvenerek takip eden kullanıcılarımız bu konuda aceleci olmazlarsa kendileri için daha isabetli bir davranış olacaktır.

ama fiyatı yüksek biraz önce iphone servisinden aradılar 200tl diye fiyat sölediler. Unlock çıksada teli kullanabilsek bari

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.