Jump to content

installous'da tapatalk 1.13 indireymiyorum elinde app olan varmı ?

Rate this topic

Recommended Posts

• Administrator

Sorun değil ben sürekli mediafire linklerini kullanıyorum.Demek arada takılıyor.

ben butun linlkleri denedim indiremedim en son care olarak bunu yaptım yinede konuya takdir sizin güzel insan :)

mediafire yi defalarca denediğim halde indiremedim :S

AppStore'dan sorunsuz indirebilirsin:)

Bu versiyonda fazla arti goremedim, zaten eski versiyonda isteyebilecegimiz hersey mevuttu:)

Draft ozelligi eklenmis, mesaj yazayim derken vazgectigimizde tekrar donup devam edebiliyoruz...:)

Recommend bolumu fena degil. Auto-tweet kac kullanici icin gerekli bilemicem ama uygulama suana kadar sorun cikarmadi. Eski versiyonda acilmadan attigini hatirlarim...:)

AppStore'dan sorunsuz indirebilirsin:)

Bu versiyonda fazla arti goremedim, zaten eski versiyonda isteyebilecegimiz hersey mevuttu:)

Draft ozelligi eklenmis, mesaj yazayim derken vazgectigimizde tekrar donup devam edebiliyoruz...:)

Recommend bolumu fena degil. Auto-tweet kac kullanici icin gerekli bilemicem ama uygulama suana kadar sorun cikarmadi. Eski versiyonda acilmadan attigini hatirlarim...:)

bu biraz daha görselleştirilmiş lakin eskisini kullansamda olurdu fark etmez ama bana sürekli 1 güncelleme var demesi sinir ettiriyor sırf o rakamları görmemek adına güncelliyorum :)

Güncelleme rakamlarını keske iptal edebilsek yada güncellemeleri devre dısı bırak gibi bişeyler olsaydı güzel olurdu :D

Ne o hos gozukmuyo degilmi? Neden guncellemiyorsun?:):):)

Cydia'da BigBoss reposundan ucretsiz olan Update Hider for iOS 5 yukleyebilirsin. Guncelleme iletilerini gizlemeni sagliyor. Ayarlardan uygulamadan uygulamaya secebilirsin...

Ne o hos gozukmuyo degilmi? Neden guncellemiyorsun?:):):)

Cydia'da BigBoss reposundan ucretsiz olan Update Hider for iOS 5 yukleyebilirsin. Guncelleme iletilerini gizlemeni sagliyor. Ayarlardan uygulamadan uygulamaya secebilirsin...

Ramon konu gece gözümden kaçmış şimdi eve gidiyorum dediğin sisteme bakarım ya güncelleme iyi güzelde mesela tapatalki. Güncelledim bu gece konuya cvp yapınca ana ekrana atıyor her güncelleme iyi olacak die bir kayide yok bence :)

Forewer Tapatalk :)

Ramon konu gece gözümden kaçmış şimdi eve gidiyorum dediğin sisteme bakarım ya güncelleme iyi güzelde mesela tapatalki. Güncelledim bu gece konuya cvp yapınca ana ekrana atıyor her güncelleme iyi olacak die bir kayide yok bence :)

Forewer Tapatalk :)

Eski versiyonda birkaç kez açılmadan kapandığını hatırlıyorum. Bu versiyonda 2 gündür henüz sorun görmedim. Crack kullanıyorsanız hiçbirzaman uygulamayı gercekten test edemezsiniz zaten... Ya sorunludur, yada sorunlu:):)

Bı arada kulaklığı aldınmi? Yeni cihazında hayırlı olsun:)