Jump to content

Mac ile ilgili sorular

Rate this topic

m_akzcan

Recommended Posts

Merhabalar. Oncelikle bu aralar Macbook Pro almayı düsünüyorum. Fakat bazı soru isaretleri var aklımda. Ornegin forumda engineer79 un Mac icin oyun ve program uploadlari var. Ben bunlari Mac alinca iPhonelardaki gibi jailbreak benzeri bir sey yapmadan direk yukleyebilirmiyim? Benim alıcagim modelin ekran karti 389mb ve 4GB rami var. i5 islemcili. Ram ve islemci yeterli gibi geliyor fakat ekran karti hakkinda bazi sorularim var. Mesela Mac App Store da ekran karti sinirlamalari var mi? Ornegin Real Racing 2 en az su kadar ekran karti ister gibi. Eger boyle bir sorun yoksa Macbook Air da dusunebilirim ama onlarin islemci hizi az geliyor (1.7 ghz) Size alabilecegim bilgisayari da gostereyim. http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/apple-macbook-pro-13-quot-en-son-model-sifir-garant-52930175 Sizce gunumuz sartlarinda bu yeterli mi? Yoksa i7 li mi tercih etmeliyim. iMac ler cok pahalı ve tasinabilir olmadigi icin bana cazip gelmiyor. Mac mini de tercih edebilirim i7 li. http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/yeni-apple-mac-mini-dual-500-gb-2-0ghz-corei7-44553545 Bir sorum daha olucak Call of Duty var mı Mac icin. Bir sorum daha olucak. Ornegin Mac App Store da bir program yok ama CD seklinde piyasada var. Onlari da internetten bulabilirmiyim? Baya uzun oldu ama yardimci olursaniz cok sevinirim

Yardım eden yok mu?

Dostum oyun icin 13 inc yeterliyse alabilirsin bence. Bir de mac icin resmi olarak sadece modern warfare 1 var ancak mw3'in mac portunu buldum ve multiplayer bile oynayabiliyorum. Oyun konusunda sikinti yasamazsin torrent dolu intenet :)

Baktigin pro'nun islemcisi ve ram'i yeterli ayrica ekran kartini da cok fazla dert etme ilk macbookta 64 mb ekran kartiyla bile oyun oynanabiliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

o_ \o_ \o/ <o/ <o> \o> \o/ Ooooh Macarenaa

Simdi vatan computer a baktim. 8gb ddr3 ram 2gb gddr5 ekran karti i7 li bir bilgisayar yaklasik 2500-3000 tl. Bu Macbook a 2600 fazla geldi hackintosh yapabilirmiyim acaba toplama pcye

Hackintosh hakkinda pek bilgim yok ama hakintosh bolumunde kemal abi yardimci olacaktir

Sent from my iPhone using Tapatalk

o_ \o_ \o/ <o/ <o> \o> \o/ Ooooh Macarenaa