Jump to content

Installous linlerinde problemler başladı!

Rate this topic

abdeg33

Recommended Posts

İnstallous linklerinde Upload sitelerinde başlayan panik havasının etkisi görünmeye başladı. Sisteme Mediafire, Oron ve diğer benzeri Upload linklerinin entegre olması da pek çözüm olacak gibi görünmüyor.

Mesela bugün Fileape`deki linklerin tamamında (en azindan benim denediğim 20 kadar link) “geçici olarak ulaşılamıyor” uyarısı vardı. Filedude`deki linklerin çoğu problemli ve olabildiğince yavaş indirilebiliyordu.

Bakalım Iphone 4s ve iPad2`lere JB`ye kavuşan bizler bunun tadını ne kadar çıkartabileceğiz..

:mad:

Panik havası ????

Neden panikteler

Megaupload sitesinin basina gelenler ve ABD`de cikartilmasi planlanan ancak ertelenen SOPA yasasi nedeni ile hakli olarak panik havasi olustu. Bu gidisle Upload sitesi bulmak cok zorlasacak dolayisiyla dosya indirme isi sakata gelecek.

Hız limiti yok, ama yavaş. :)

bu nereden indirdiğinize bakar. üyelikli sitelerden hep en son hızımda indiriyorum.(10 mbit hızım var) top torrent sitelerinin üyelikleri çok zor hatta bazısının davetiyesi 1000 dolara satılıyor.f*c,f*n ex*go gibi. scc orneğini ele alırsak pre time ortalaası sanırım 1.30 dak ve hep full hızla indiriyorum

bu nereden indirdiğinize bakar. üyelikli sitelerden hep en son hızımda indiriyorum.(10 mbit hızım var) top torrent sitelerinin üyelikleri çok zor hatta bazısının davetiyesi 1000 dolara satılıyor.f*c,f*n ex*go gibi. scc orneğini ele alırsak pre time ortalaası sanırım 1.30 dak ve hep full hızla indiriyorum

torrente en düşük indirme hizim 12 mbit hat ile 950kb/s o arada internete girip iphoneyardim.nette gezememde kdv sidir :D

Torrent üzerinden IPA`lari direk olarak telefona yüklemek mümkün değil sanirim. Kullanıcılar olarak telefondan yükleme kolayligina alistigimizdan PC`ye indirip ardından telefona yüklemek zor olacak. Önümüzdeki günler çok zorlu geçecek maalesef.

Ben son zaman cok farkli linkler goruyorum ama hepsi berbat, umarim biran once guzel bir cozum bulurlar.

Bu arada torrent yavas diyen arkadas icin; eger duzgun kaynaklari olan paylasimsa 3.4 mbit /sn ile indirme yapabiliyorum stabil :) Hattim 30 Mbit bu arada.

bu olayların hepsi amerika da FBI ın el koyması sebebiyle oluyor. birçok sitedeki illegal paylaşım olayını kesmek için sadece ( bu bazı sitelerde mevcut ) kendi yüklediğiniz dosyalara erişim oluyor ( icloud gibi düşünün).

filesonic, fileape, fileserve gibi sitelere el koymuş durumdalar

bu olayların hepsi amerika da FBI ın el koyması sebebiyle oluyor. birçok sitedeki illegal paylaşım olayını kesmek için sadece ( bu bazı sitelerde mevcut ) kendi yüklediğiniz dosyalara erişim oluyor ( icloud gibi düşünün).

filesonic, fileape, fileserve gibi sitelere el koymuş durumdalar

Megaupload.com sitesinin kapatılması ve kurucusunun da hapse atılmasını unutmamak gerek. Çoğu siteye korku saldı hapis işi.

Ve FileApe tüm herşeyi sildi. Şuan da upload yapamıyorum zaten. FileDude'da çok sık hata çıkarıyor. Yoksa 10Mb/sn kadar hız desteği var. MediaFire ise yavaşladı. 2Shared'ı kaldırma sebeplerini anlayamadım hala:D

Önerim birçok linkte bulunan MediaFire, SendSpace ve DataFileHost linklerini kullanmanızı öneririm. Aralarında en hızlısı Datafilehost'tur.