Jump to content

iPhone 3GS 4.3.3 Cihaz Model ismi sonun'da DN harfleri var !

Rate this topic

erkans

Recommended Posts

sormak istedigim, 3gs 4.3.3 versiyonu yuklu jb li cihaz ultrasnow yuklu ! şimdi cihazı 5.0.1'e yükseltmek istiyorum vede jb

yapmak istiyorum ama çekindiğim bi durum söz konusu oda şu cihaz hakkında bölümüne girdiğimde cihaz model yazan yerin sonunda DN harfleri var yani turkiyeden alınma cihaz deil merak ettigim bu DN hangi ülke ve ultrasnow yüklü olduğu için cihaz kilitli cihaz anlamınamı geliyor neden soruyorum eğer kilitli cihaz ise 5.0.1 'e yükseltmeye kalksam kilit ekranında kalırmıyım? yada 5.0.1 ' e yükseltmeye ve jb yapmaya kalksam başıma neler gelir sonuç olumlu olurmu umarım anlatabilmisimdir tahminlerime gore kilit ekraninda kalirim jb yapmaya kalkip sorunu asabilirmiyim bilmiyorum! düsuncelirinizi alip emin olmak en iyisi tesekkurler ...

Edited by !stAr

custom fw yukleyerek ıos 5 i yukleyıp reds0wşa jb yaparak sorunlarınısı çözersiniz malzemelerimiz rendsn0w son versiyon sonra 3gs için 5.0.1 yazılımı redsn0w b4 wersiyonu

sizin cihaz öylemi? hazırda site'de 3GS için custom 5.0.1 fw varmıdır ?

!StAr..

benımkı ole degıl sıtede var ama ben kendım hazırladım hepte ole yaptım bugune kadar sıteden ındırıpprum ya bı hata werıor sonra bastan tekrar ındııorsun vakıt kaybı 3gs sımkılıtlı kullandım onda ole yaptım sımfreede kullanıordum dune kadar bugn 4s sahbyım ama olsun bence 3gs ıcın ıos5 velınımet

benımkı ole degıl sıtede var ama ben kendım hazırladım hepte ole yaptım bugune kadar sıteden ındırıpprum ya bı hata werıor sonra bastan tekrar ındııorsun vakıt kaybı 3gs sımkılıtlı kullandım onda ole yaptım sımfreede kullanıordum dune kadar bugn 4s sahbyım ama olsun bence 3gs ıcın ıos5 velınımet

evet bence' de öyle .. teşekkürler arkadaşlar

!StAr..

Ayarlar/genel/hakkında modem firmware kaç acaba ???

o aklımda deil hocam arkadaş yeni almış cihazı'da az bişey baktım modem firmwareyi unuttum :) ama cihaza çeki düzen ver diyor baskı altındayım yani cihazın ultrasnow yüklü olması geri adım attırdı bana :) ne yapcaz bilmiyorum iş başa düştü

!StAr..

Seri numarasından anlarız.Buraya ilk beş rakamı yazın yeter. :)

tes.. hocam yarın modem firmware 'sine ve seri numarasına bakarım böylece ameliyat hazırlığı bitmiş olur :D bu gecelik bu kadar hocam hoşcakalın dostca kalın ;))) hepiniz sağolun .

!StAr..