Jump to content

Klavye açılmıyor. Çok acaip bir sorun ve beni buldu :(

Rate this topic

Recommended Posts

Activator kaldırdım. Sbsettings ve bir çok uygulamayı sildi ama oldu :) Allah razı olsun sizden...

SBSettings bozuntusu herzaman sorun cikariyor:)

IntelliScreenX kullanmani tavsiye ederim.

(Sorun cok buyuk ihtimalle Activator ile alakaliydi, ayni sekilde "ceyrek ekran" sorunlarinin sebebi)

Bu arada suan cihazin onca ugrastan sonra stabil calisiyormu? Diger konuyu takip edemedim:)

SBSettings bozuntusu herzaman sorun cikariyor:)

IntelliScreenX kullanmani tavsiye ederim.

(Sorun cok buyuk ihtimalle Activator ile alakaliydi, ayni sekilde "ceyrek ekran" sorunlarinin sebebi)

Bu arada suan cihazin onca ugrastan sonra stabil calisiyormu? Diger konuyu takip edemedim:)

Aslında çok farklı bir şey yaşıyorum Ramon :) Anlatayım kısaca. Şarjlı kılıfta kullanıyorum cihaz aniden kapanmasın diye. Fakat cihazı şarj etmiyorum. Ama kapanmıyor cihaz nedense. Cihazı kılıftan çıkartınca kapanıyor :) Cihazın şarj girişi hep dolu olmalı sanırım :) Beni bulur herşey :) Sbssetting bir daha kurdum şimdi bakalım nolacak klavye. Noappsotore kurdum bir daha benden şifre istemez klavyem bozulsa bile :)

bataryadan yapar donanım salolablir herşey olabilir donanımsal bilgim zayıftır yanlış bişey söylemek istemiyorum :) sen kılıfltayken kapanmadıgın solemıssın demekkı klıftayken telefon bı nebzede olsa sıkı oluor kılıftan cıkartıgında kapanıor demıssın belkı kasadan sasede yapıordu rbılemıcem tam olarak :)

Aslında çok farklı bir şey yaşıyorum Ramon :) Anlatayım kısaca. Şarjlı kılıfta kullanıyorum cihaz aniden kapanmasın diye. Fakat cihazı şarj etmiyorum. Ama kapanmıyor cihaz nedense. Cihazı kılıftan çıkartınca kapanıyor :) Cihazın şarj girişi hep dolu olmalı sanırım :) Beni bulur herşey :) Sbssetting bir daha kurdum şimdi bakalım nolacak klavye. Noappsotore kurdum bir daha benden şifre istemez klavyem bozulsa bile :)

USB'nin giris unitesini kesip taksaydin sende:D:D:D Tabi biraz tuhaf duracak ama kilif tasimaktan daha iyi degilmi?:) Kilif kalsin, 50TL:)

Noappstore? AppStore'da sifre girmemek icin PasswordPilot kullanabilirsin. Ayarlardan birkez sifreni girdikten sonra AppStore'da sifre artik otomatik giriliyor...

IntelliScreenX ucretli almaniz gerekecek. Crackli full surumu yok, yakin zamanda cikacaginida sanmiyorum.

Idare et, umarim yazin i5 cikarsa alma imkanin olur:) Simdilik 3GS giris ve temel icin tecruben olsun:)

Evet oldukça tecrübe kazandım. En az 30 kere de restore yaptım şu 10 gün içinde :) Yatsam iyi olacak. Sabah 8 de iş başı. İyi bakın kendinize. Farklı bir sorunla görüşmek üzere :)

Ben sadece bugun en az 10 kez Restore yaptim, hala devam ediyor. Tum gece tonlarca kahve icmem gerekecek:) Tabi baska bi sebebden dolayi. Umarim hayirli is olacak:)

Sana iyi uykular, simdiden kolay gelsin.

Farkli bir cozumle gorusmek uzere:)