Jump to content

QuickOpen Problemi

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar uzun bir süredir QuickOpen çalışmıyordu.

Telefonu restore yaptım ve jailbrek işlemini yaptıktan sonra tekrar insanelyi.repo dan QuickOpen ı indirip kurdum ancak appstore girdigimde yine çalışmıyor olarak gördüm sanırım sorun bende değil bilgisi olan varmı acaba onun yerine başka bir program falanmı geldi.

Yardımcı olursanız sevinirim. QuickOpen jailbreak'in olmazsa olmazı.. Bu yüzden önem veriyorum..

ipad 2 de çalışmıyor yalnız installous u açıyor ama uygulamayı çıkarmıyor :D

installousta olan uygulamayı indirir olmazsa indirmez yani uygulamayı görmez zaten özelliği burda...

insatllousta o uygulama yoksa appstorelous ne yapsın :)

appstorelous un amacı görevi nedir öncelikle bunu bilmek lazım..

appstorelousun görevi appstorede olan uygulamayı ücretsiz indirmek için insatllousa köprü lkurmaktır..

yani appstorede buldıugun uygulamayı

insatollousta tek tek aramaya gerek yapmayın diye direlk köprü kuruyor :)

lütfen bunları iyi bilmenizi isterim :)

uygulmanın ne işe yaradığını biliyorum farkındaydan önceki mesajda arkadaşa anlaşım zaten installous da gta 3 uygulaması var apstoredan basıyorum download a installous açılıyor fakat gta 3 bulmuyor anlatmak istediğim bu

güzel insan uygulamayı anlamış olabilirsin amacını bilebilirsin ne işe yaradıgınıda cok iyi bilebilirsin...

lakin demek istediğim şu senin o söylemin karşı tarafa biliyorsun ifadesi yansıtmıyor..

sanki tweakın tam anlamını tam manasını bilmiyormussun gibi izlenim veriyorsun...

yani demek istediğim güzel insan sucu kusuru bizde arama senin verdiğin izlemenime göre yorum yaptım

üzmüssem seni affola...

al işte bak :)

arkadaş telefonunda sorun varmış diyerek restore etmiş :)

neyse güzel insan kolay gelsin ne diyeyimki :)

Alakası yok ben QucikOpen için atmıştım 2 saat önce restore yi. Daha sonra senin tavsiyen ile appstorelous2 yukledım. yanı appstorelous2 için ayrıca restore atmadım arkadaşım. İlgilendıgın için sağol ama yanlış anlamışsın..

Alakası yok ben QucikOpen için atmıştım 2 saat önce restore yi. Daha sonra senin tavsiyen ile appstorelous2 yukledım. yanı appstorelous2 için ayrıca restore atmadım arkadaşım. İlgilendıgın için sağol ama yanlış anlamışsın..

Dostum tam aktaramadım sanırım. appstorelous2 yukledım. daha önce QuickOpenla indirdigim uygulamaları appstorelous2 ile indiremıyorum. Kısacası download dıyorum ancak installous actıktan sonra gozukmuyor indirecegım uygulama. Umarım anlatabilmişimdir.

Cozum: Appstoreus 2 appstore de tiklayinca installousta beyaz sayfa olarak gorunuyor program olsa bile. İnstallous ta settings ten auto open bolumu aktif edilmeli birde ayarlar bolumunden ayarlanabilir. Arkadasla ayni sorun olustu ama cozdum. Resping unutmayin