Jump to content

Görüşme Kaydı

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba.

Araştırmadığım forum ve site kalmadı. En son çare buraya yazıyorum.

Bizi arayan veya bizim aradığımız kişilerle olan sesli görüşmemizi kaydeden bir program varmı ? Ben philips x800 kullanmıştım. Ses açma düğmesine basılı tutunca otomatik kayda başlıyordu.

Böyle gelişmiş özelliklere sahip bir telefonun böyle bir programı olmaması imkansız. Yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar merhaba.

Araştırmadığım forum ve site kalmadı. En son çare buraya yazıyorum.

Bizi arayan veya bizim aradığımız kişilerle olan sesli görüşmemizi kaydeden bir program varmı ? Ben philips x800 kullanmıştım. Ses açma düğmesine basılı tutunca otomatik kayda başlıyordu.

Böyle gelişmiş özelliklere sahip bir telefonun böyle bir programı olmaması imkansız. Yardımlarınızı bekliyorum

iPhone'da sesli arama icin kayit yapma yok. Hepsi bu.

Appstore'da bulabileceginiz uygulamalar ses kaydini cihaza degil, kendi serverlerine gonderip size email olarak iletiyor. Bunu elbette konusma suresine gore ucretlendiriyor...

En basit eski bi cihazda bile bu ozellik varken iCihazda olmamasi sasirtiyor, umarim i5 ile gelir...

Umarız gelir ama pek sanmıyorum. Özel hayatı ihlal ettigi gerekçesiyle uygun görülmemiş diye okumuştum fi tarihinde. :)

Ozel hayati ihlal:)

iPhone'dan kiralik katil arayip bulurum, sorun bende, cihazin arama yapma ozelliginde degil:)

Karsi tarafa belirtmeden kayit yaparim, sorun bende, cihazin ses kaydi yapma ozelliginde degil:)

Cihazda gizli kamera cekimi yaparim, sorun bende, cihazin vidyo cekme ozelliginde degil:)

Bu gibi sorun olsaydi Apple AppStore'daki servere kayit yapan uygulamalara izin vermezdi:)

Konustugumuz kisiye aramanin kayit altinda oldugunu soyledikten sonra illegallik bir durum yok:) Kabul etmezse ses kaydi yapmayiz. Hepsi bu:)

Bence donanim ile alakali ve Apple kayit islemini gereksiz goruyor olabilir.

Mecbur kalirsak arama esnasinda speaker acip baska bi cihazla kayit yapabiliriz.:)

Cihazın kendi özelliğinde olmasında ne oluyorsa olsun diyor olabilir:) adamlar kendilerini bu sekilde lanse ediyor. Walla tecrübelerim ve buradaki durum şunu söylüyor ki; kimse kimseden müsaade isteyerek kayıt yapmıyor. Yani birinin sesini kaydetmek istiyorsan ondan müsaade istemiyorsun. Bunu gizli yapıyorsun. Bu sebeple özel hayatın gizliliği ilkesini ihlal ediyor gerekçesiyle adamlar, bunu benim cihazın built in ozelligiyle yapmasında nasıl yapıyorsa yapsın diyor. Herseye bir gerekçeleri var. En basit telefonda ses kayıt özelliği olabilir, bluetooth'da var. Ama bunlarda yok. Lanse sekilleri biraz farklı. :)

• 1 year later...