Jump to content

Jb Sonrasi Gmail Hesabi Kurulma Hatasi

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar İOS 5.0.1 cihazima jb oncesi gmail hesabini eklemistim ve sorunsuz kullaniyordum.

Daha sonra maili kaldirdim. 10 gun once jb yaptim ve bugun gmail hesabini kurmak istedigim zaman, kullanici adi veya parola yanlistir diye uyari veriyor ve etkinlestirme yapmiyor

Fikir verecek yardimci olacak veya boyle bir sorunu olup cozum bulabilen arkadas varmidir. Bilgilerinizi bekliyorum.

Talk Talk Talk TapaTalk

Arkadaslar İOS 5.0.1 cihazima jb oncesi gmail hesabini eklemistim ve sorunsuz kullaniyordum.

Daha sonra maili kaldirdim. 10 gun once jb yaptim ve bugun gmail hesabini kurmak istedigim zaman, kullanici adi veya parola yanlistir diye uyari veriyor ve etkinlestirme yapmiyor

Fikir verecek yardimci olacak veya boyle bir sorunu olup cozum bulabilen arkadas varmidir. Bilgilerinizi bekliyorum.

Web uzerinden giris yapabiliyormusun? Ayrica aldigin hatanin kullanici adi/parola icin oldugundan eminmisin?

iTunes uzerinden kurmayi dene; Info bolumunde Configure secip Gmail girisi yap ve eszamanla...

Web uzerinden giris yapabiliyormusun? Ayrica aldigin hatanin kullanici adi/parola icin oldugundan eminmisin?

iTunes uzerinden kurmayi dene; Info bolumunde Configure secip Gmail girisi yap ve eszamanla...

Ramon kardesim sen geldiysen sorunu hallederiz herhalde. Oncelikle aldigim uyari resimdeki gibisir. Web uzerinden girebiliyorum sorun yok. [ATTACH]8637[/ATTACH]

İtunes uzerinden dedigini yapacaktim ama cepten girdigim icin yapamiyorum suan.

Birde jb sonrasi imessage olarak gonderemiyorum daha dogrusu imessage olarak gobderiyor daha sinra mesaj olarak gonderildi diye uyari veriyor bunun nedeni ne olabilir ki

Talk Talk Talk TapaTalk

post-68126-13786391251411_thumb.jpg

:)

Tamam sonra denersin:) Ayrica Gmail ayarlarindan POP/IMAP acik oldugundan emin ol...

imessage kullanmiyorum, sanirim yanlislikla bir kez kullandim. Kullanmak istemiyorum ve hakkinda bilgim yok:) Ne dedigini zaten anliyamadim:) Mesaj olarak gonderildi uyarisi?:) Ayrlar > Mesajlar > SMS Olarak Gonder kapali olsun...

Ayrica simdi bahsetmek istemedigim bir sey var, gecmis olsun diyorum:) Once bragacagiz sonra dunki facia:)

:)

Tamam sonra denersin:) Ayrica Gmail ayarlarindan POP/IMAP acik oldugundan emin ol...

imessage kullanmiyorum, sanirim yanlislikla bir kez kullandim. Kullanmak istemiyorum ve hakkinda bilgim yok:) Ne dedigini zaten anliyamadim:) Mesaj olarak gonderildi uyarisi?:) Ayrlar > Mesajlar > SMS Olarak Gonder kapali olsun...

Ayrica simdi bahsetmek istemedigim bir sey var, gecmis olsun diyorum:) Once bragacagiz sonra dunki facia:)

Hahaha ben sondan basliyim brag bu isleri biz turu yani istedigimizi aldik. Ayrica dun ki mac icin son goldeki faule girmek istemiyorum anladin sen onu :-)

İmessage hani iphoneler arasi majlasma servisi onceden gobderiyodum simdi gonderemiyorum ya. Neyse onemli degil ama su mail olayilni cozemedim pop/imap da acik umarim halledebilirim. Sagol yardimin icin. :-)

Talk Talk Talk TapaTalk

ok:)

imessage ayarlarindan SMS Olarak Gonder kapali olsun. Baska bilmiyorum:)

Google icin PM link aticam Safariden giris yaparsin... Sonra tekrar Gmail iCihazda kurmaya calis... Basarili olursa linki burda paylasirsin:)

Heheh :-) tamam benim pm acik nede olsa senin gibi kapatmiyorum :-) eger olursa link paylasacagim.

İmessage ne yaptiysam olmadi :-)

Talk Talk Talk TapaTalk

ok:)

imessage ayarlarindan SMS Olarak Gonder kapali olsun. Baska bilmiyorum:)

Google icin PM link aticam Safariden giris yaparsin... Sonra tekrar Gmail iCihazda kurmaya calis... Basarili olursa linki burda paylasirsin:)

Ramon kardesim hallettim mail isleminide. Sorun anladigim kadariyla su. Sifre calinmasina karsi 2. Adim dedikleri telefonuma sifre gonderme uygulamasi acikti onu kapattim ve oldu tesekkurler bilgilerin ve yardimlarin icin :-)

Sorun yasayan arkadaslar https://www.google.com/accounts/DisplayUnlockCaptcha adresinden halledebilir.

Talk Talk Talk TapaTalk

Tamam sevindim:)

Kimse ayni sorunla karsilasabilirmi bilmiyorum ama bu gibi ilginc ve nadir talihsizlikler hep bjk lilerde olur:) Sanirim aldiklari skorlar cihaz kullanimlarini etkiliyor:):):):):)

Edit: Alintilari bile yanlis aliyorsun:D:D:D

:-) Turk futbolundaki tum olumsuzluklar, cifte strandartliklar bize yapilmistir haklisin. Biz serefli ikinciliklerin takimiziyiz unutma :D :D

Gercek hayatta oldugu gunu iphonedeki olumsuzlujlar beni buluyor :)

Edit: Alinlari ben degil Tapatalk yanlis yapoyordur :D cunku suan mobilde yanlis yapipiyor gorunmuyor ;)

Talk Talk Talk TapaTalk