Jump to content

iPhone 'dan Online Olarak 720p Film Seyredin..!

Rate this topic

ByDeMiRBiLeK

Recommended Posts

Önceki paylaştığım film sitesindeki gibi asla ve asla reklam amaclı değil, benim gibi cebinden film izlemekte sıkıntı çekenlerin derdine deva olması amaçlıdır.

Ve ayrıca asla ve asla alıntı değildir.

İlk önce link: http://www.fullhdfilmizle.com/

1- Siteye girin

2- Biraz sağda arama yerini göreceksiniz, oraya izleyeceğiniz filmi yazın veya editör seçimlerinden birine tıklayın.

3- Filme girdikten sonra kırmızı yazıyla yazılmış "Reklamı geç" yazına tıklayın.

4- Sonrada bir video izleme ekranı gelecek onunla işimiz yok (Yavaş yavaş HTML5 e geçiliyor.) son olarak "Partı indir" e tıklayarak 720p nin tadini çıkarın.

Anlatım biraz kötü oldu ama anlatabildiysek ne mutlu.

Gördüm ki çoğu site HTML5 için hazırlık yapmış. Google nin ICS ve üzeri sürümlerinde Flashı kullanmayacağı da duyurulunca HTML5 e geçme işi biraz daha hızlandı çok yakında videosunu izleyemediğimiz, flash oyununu oynayamadığımız site kalmaz. Şu an iPhone 4' ümün açamadığı HTML5 tabanlı siteler çok az tabi bu da sonraki sürümlerde düzelir zira dediğim gibi çok yakında tüm siteler HTML5 destekleyecek.

Html5 li oyunları denedim. Grafik düşük ama gayet başarılı sensörü kullanan html5 oyunları bile mevcut. Gördüğüm kadarıyla grafikler gün geçtikçe yükseliyor ve mouse tık sorunu felanda kalmıyor.

Örnek olarak Google a "Html5 games" yazıp ilk siteye girin. İlk önce "Mobile Games" kategorisindeki oyunları deneyin sonrada normal PC için oyunları deneyin.

Tap-a-talk

bende denedimde bekle bekle vida gibi bisi donuyor donuyor donuyor.... sonuc husran 3-4 filmde denedim ayni

İyide kardeşim konuyu tam okumamışsın gelmiş birde milleti yanlış bilgilendiriyorsun! Ben o video ekranı ile işimiz yok alt taraftaki "Partı İndir" seçeneğine tıklanması gerektiğini yazdım.

Tap-a-talk

hocam partı ındır nerede goremedım

Bazı filmlerde nadirde olsa çıkmayabiliyor. En kısa sürede eklenmesi için site yardım/destek yerine şikayetinizi bildirin.

Part indiri bende goremedim...gormek icin uyelik mi gerekiyor? Aksi taktirde izleme ekraninda halka donuyorda donuyor...

Edit. Her filmde ayni degil az once farkli bir filme tiklayinca indir butonu cikti...

Tsklr.....

Üyelik gerekmiyor. Dediğim gibi bazı filmlerde çıkmayabiliyor.

genelde aramada cikiyor parti indir

Denemedim ama doğru olabilir.

Kralsin sen.Pc'de en begendigim film sitesiyken burda gorunce dunya benim oldu .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Önemli değil kardeşim ;)

Bende acmadı "blocked:blank" yazıyor

Tepetaklak™ 0⃣2⃣

AdBlocker tweaki kullanıyorsun heralde? Yanlışlıkla bi reklama felan tıklamışsındır. Çünkü ben de reklam sitelerine yanlışlıkla tıkladığımda böyle bir önlem alıyor.

Bilgilendirme için teşekkürler... indir'e tıklayınca video oynamaya başladı.

Önemli değil kardeşim ;)

Çok teşekkürler:) Gayet sorunsuz ve hızlı çalışıyor:)

Cihazınız iPhone 4 veya 4S olmalı izleyebilmek için. Yoksa çalıştırmıyor.

Teşekkür ederim. :) Benim cihazım i4 sorunsuz. 3Gs veya altı kullanıcılar da izleme konusunda yorum yaparsa yardımcı olacaktır.

İzle dediğimde şu ekran çıkıyor

58f3ede6-f308-b264.jpg

Tapatalk ' tan gönderildi.

Dediğim gibi bazı filmlerde hata var. En kısa sürede düzeltilmesi için destek hattına şikayetinizi bildiren bi yazı göndermeniz yeterli.

Teşekkürler gayet güzel çalışıyor ama part 19dk lik sonraki partı nasıl acicaz

İçinde sürekli bir şey dönen kutucuğun üstünde part1, part2 vs görünüyor.

Tap-a-talk

Çok teşekkürler:) Gayet sorunsuz ve hızlı çalışıyor:)

Cihazınız iPhone 4 veya 4S olmalı izleyebilmek için. Yoksa çalıştırmıyor.

Yanlışın var dostum. Bende iPod Touch 3G var çok güzel donmadan seyredebiliyorum.

Teşekkürler.