Jump to content

Ağzına kadar dolu büyük bir su bardağına iPhone 4'ü düşürdüm.

Rate this topic

Recommended Posts

Düşer düşmez, saniyesinde çıkardım telefonu ve kapattım. Hemen kuruladım, delikleri de peçeteyle kuruladım. Simkartı ve yuvasını da çıkardım. Pirinç kavanozuna hemen koyamadım, evde pirinç yoktu. Buzdolabı poşetinin havasını boşaltabildiğim kadar boşaltıp ağzını sıkıca bağladım. Pirinci alınca (1 saat sonra) da poşetten çıkarıp hoparlör deliğini bir peçeteyle pirinç giremeyecek kadar kapatıp kavanozun içine koydum ve kavanozun kapağını sıkıca kapattım. Ne kadar süre kalması gerektiğini düşünüyorsunuz?

İyi bir haberle geldim size! Telefon gayet sağlıklı. :D Yalnızca kilit tuşu arada bir kendi kendine çalışıyor gibi. Yazılımsal bir sorun olabilir mi? Restore etsem düzelir mi sizce?

hayırlı olsun hocam pek bi beklentim yoktu aslında adına sevindim hayırlı uğurlu olsun.Bundan sonra daha dikkatli olursun umarım ;)

hocam ekranın ıcınde hıc su lekelerı kaldı mı ? benımkıde dusmustu beklettım 2-3 gun su bırıkıntısı kalmıstı ekranın ıcınde allahtan benımkı 2. el yurtdısından aldı babam bozuk cıktı oda, anakart arızası varmıs, o yuzden fazla koymadı bana, bi an once sattim hemen :D sende sat derim, su girmis cihaz, ne olacagi belli olmaz ;)

Telefon "tamamen" sağlam. Kilit tuşu da düzeldi biraz önce. Oldukça rahat şu an. JailBreak de yaptım. Açıkçası bu kadarını ben de beklemiyordum, yalnızca inanıyordum. Telefon oldukça iyi. :)

Hep böyle kalır umarım :D Hayırlısı olsun ne diyelim

Biz de gecen arkadasla yuruyoruz alt gecitten geciyoruz, bir damla hop geldi telefonun ahizesine dustu. Onemsemedik. Sildik devam ettik. Yagmur falan da yagmiyo. Sonra bi baktim isik sensoru ve ahize calismiyo. Once damladan oldugunu anlamadik tabi. Sonra aklima geldi mevzu. Kapattin telefonu. Eve gidince kaloriferin uzerine koymuslar. Simdi sapasaglam. O damla nasil oldu da oraya dustu hala onu dusunuyorum ben:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Biz de gecen arkadasla yuruyoruz alt gecitten geciyoruz, bir damla hop geldi telefonun ahizesine dustu. Onemsemedik. Sildik devam ettik. Yagmur falan da yagmiyo. Sonra bi baktim isik sensoru ve ahize calismiyo. Once damladan oldugunu anlamadik tabi. Sonra aklima geldi mevzu. Kapattin telefonu. Eve gidince kaloriferin uzerine koymuslar. Simdi sapasaglam. O damla nasil oldu da oraya dustu hala onu dusunuyorum ben:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nazardan :D

bende ilk 3G S aldım ilk haftası daha böyle telefonla yatıp kalkıyorum gözümden sakınıyorum böyle pat diye yere düşürdüm Elma çizildi çok üzülmüştüm bende :D

Benim günde 4-5 kere düşürdüğüm oldu. Bir ara tamamen çakıl taşıyla dolu zemine düşürmüştüm. Biraz hasar gördü ama ekran falan oldukça sağlamdı. Bir ara da musluktan üstüne su akmıştı, o da ayrı bir hikaye zaten. Anlaşılan daha özenli kullanmam gerekiyor. :D