Jump to content

mail gelince uyarı vermiyor

Rate this topic


drkbyr

Recommended Posts

aynı sorun bende de var her yolu denedim restore yaptım cydia sız şekilde hiç b program yuklemeden yine çalıstırdım yok gelmiyor sıfır restorede bile gelmedi bu aksam tekrar restore yapacam ve itunes e hiç baglamadan direk telefondan yeni birisi olarak ayarlayıp hiç biruygulama kurmadan sadece maili ayarlayıp tekrar deneyecem bakalım bu kez ne sonuc olacak

Link to comment
Share on other sites

hocam sende mobile terminal kurulumu ben restore yaptım idare edecek kadar çalışıyordu 10 sn falan şaşsada arada geliyordu mailler jailbreak yaptım yine geliyordu bi kaç uygulama kurdum kurdukca mail attım en son mobileterminalden sonra almamaya basladı mailleri şimdi tekrar restore yapıyorum bakalım gece yatmıyacam herhalde

Link to comment
Share on other sites

Arkadaşlar çözülmüştür sonunda 6-7 kez restore den sonra hangi uygulama oldugunu buldum.. Backgrounder uygulaması bigbos reposundakini yüklersemişseniz mailler sadece siz programa girince geliyor kaldırırsanız düzeliyor tekrar Bilginize bakalım diğer eklentileri kurunca da hata verecekmi tekrar görecem.. Gelişmeleri aktarırım..

Link to comment
Share on other sites

şuan tüm cydia uygulamalarını kurdum backgrounder haricindeki ve mailler stabilbişekilde push olarak çalışıyor uygulama kapalı dahi olsa geliyor mail.. Bilginize çözülmüştür :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.