Jump to content

iPhone Elmada kaldi

Rate this topic


Recommended Posts

Arkadaslar iPhone elmada kaldı ne yaptıysam açamadım jeilbreak yaptım cydiadan bazı uygulamaları kurdum enson mcool phone isimli uygulamayı kurdum sonrasında elmayı geçtikten sonra hani donen noktalar varya oraya bir türlü aşamadı sürekli basa alıyordu sonra iTools aracılığıyla mcool isimli dosya dokümanlarını sildim şimdi elmada kalıyor yeniden jeilbreak yapıyorum bu seferde o yogun sistem yazılarının olduğu yerde kalıyor recovery fix yaptım ireb ile gösterdim ibotty denedim ne yaptıysam olmadı bazen bilgisayar iphonu görüyor cydiadan başka burseyleri daha sulmemmi gerekiyor neler önerirsiniz yeniden restore yapmak istemiyorum

Link to comment
Share on other sites

BU adresten dosyayı indir. iTools ile var/root/media/cydia/autoinstall kısmına at. Cihazı 2 kere kapat aç. Safe Mode'da açılırsa Cydia'ya girip uygulamayı kaldır. Gene elmada kalırsa iTools ile Library/MobileSubstrate/DinamicLibraries kısmından mcool olanları sil. Sonra tekrar kapat aç. Eğer gene de düzelmezse iTools ile uygulama yüklemeyi aç. Büyük bir uygulama olsun. Yüklü olanlar da olabilir. Sonra iTunes aç ve sağ tıklayıp Yedekle de. Hemen sonra tekrar tıklayıp Satın alınanları aktar de. iTools ile dosyalarda gezin, iTunes'dan uygulama kısmına falan gir. Bunları arka arkaya yap. Cihaza aşırı yüklendiğin zaman Safe Mode'da açılmalı(en azından bende öyle oluyor). Gene de olmazsa maalesef tek çözüm restore..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.