Jump to content

sınırsız smurfberry hilesi var mı?

Rate this topic

Recommended Posts

• 6 months later...

Dostum yüklediğin galiba iApCracker'a ait ama emin olalım. Şimdi Cydia aç. Manage>Package gir bak bakalım iApCracker yüklenmiş mi diye. Yüklüyse doğrudur. Ama birdahakine Cydia'dan arayıp direk oradan kurmanı tavsiye ederim. Bu arada hazır yeni JB yapmışsın konu dışı ama gerekli birkaç şey yapman lazım.

Installous ve AppSync kurdun mu? Kurmadıysan;

Cydia aç Manage>Sources gir sağ üstten Edit bas Sol üstten Add bas http://'yi silmeden cydia.hackulo.us yaz Add Source de çıkarsa Add anyway de çıkmazsa bekle eklensin repo. Sonra Return to cydia de. Orda Hackulo.us göreceksin ona bas ordan Installous 5 bul bas yukarı sağdan Install bas Confirm bas yüklensin. Sonra orda altta ne çıkarsa ona bas(Hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu yüklemeyeli. Restart Springboard veya Reboot Device çıkar zaten) Tamamdır installous ve AppSync yüklendi. Installous çok gerekli değil ama AppSync PC'den crack'li uygulama kurman için gerekli.

Hocam konuyu ayrıntılı anlatabilir misin konudan konuya atlamasın ne yapmamız gerektiğini anlamadık

Orada zaten ayrıntılı anlattım. Ust kısım konuda gecen sorunun cevabı alt kısımda galiba ilk defa JB yapmışsınız o yüzden belki bilmiyorsunuzdur diye ufak bir ekstra yardım :)

Patakalt Reyiz-Birgün herkes iTools kullanacak...

vay be 4s i bende jb yapmak isterdim ama zaten jbsiz cok sarj gidiyor (: tadindan yenmez ama jb yapinca bide galiba jb yapinca oyun icinden gercek para olan itemleride bedavaya aliyorsun oyle duymustum (:

Yukarıda yazdığım iApCracker o dediğiniz uygulama içi öğeleri bedava almaya yarayan tweak'in adıdır. JB'siz aslında fazla şarj yemez gereken ayarlar yapıldığı zaman. JB yapınca da gereğinden fazla "arkaplanda" çalışan tweak kurmazsanız ve tema kullanmazsanız gene yemez. JB yapmaya karar verirseniz benimle iletişime geçin ya da konu açın size JB'den sonra telefonunuzu nasıl özelleştirebileceğinizi anlatalım. Tabi fazla şarj ve ram kullanmadan yani güzel görünüp az güç tüketecek :o

Neyse konu dağılmasın. Konu sahibi arkadaşım takıldığın bir yer olursa konu altına yaz yardımcı olmaya çalışırız :o

Yok yeni yapmadım olaya baya hakîmim ama tam ne oluyor onu anlamadım oyun oynamam bu velet sardı azıcık hızlı ilerlemek istiyorum o kadar :))

Tamam işte önceki mesajlarımda bahsettiğim iApCracker ile yazdıklarımı yaparsanız oyun içindeki satılan öğeleri bedava alabilirsiniz(Galiba çilek gibi birşey istiyorsunuz :D)

Öncelikle evet acemi sayılırım 3gs den beri iphone kullanıyorum ama ilk defa JB yaptım :D

lambda anlattıkların için çoook teşekkür ederim evet yüklenmiş bilmiyorum oyunu oynayan varmı Sumurfta bu yüklemeyi yaptıktan sonra smurfberry Bush diye bir ağaç var bu meyveleri yetiştiriyor arkadaşımda kenarda yazıyor 4.99 dolar diye bende yazmıyor ve arkadaşımda tıkladığımızda soruyor 4.99 almak istiyormusun diye bende ise ekran kararıyor ama direk alıyor satın almak istiyormusun falan diye sormuyor bir sorun varmıdır ?

Öncelikle evet acemi sayılırım 3gs den beri iphone kullanıyorum ama ilk defa JB yaptım :D

lambda anlattıkların için çoook teşekkür ederim evet yüklenmiş bilmiyorum oyunu oynayan varmı Sumurfta bu yüklemeyi yaptıktan sonra smurfberry Bush diye bir ağaç var bu meyveleri yetiştiriyor arkadaşımda kenarda yazıyor 4.99 dolar diye bende yazmıyor ve arkadaşımda tıkladığımızda soruyor 4.99 almak istiyormusun diye bende ise ekran kararıyor ama direk alıyor satın almak istiyormusun falan diye sormuyor bir sorun varmıdır ?

İnternet bağlantınızı kontrol edin. Uygulamayı silip yeniden yükleyin.