Jump to content

IAPFree 3.0.1 Güncellendi!

Rate this topic

mu_te

Recommended Posts

iApfree iapcracker ile aynı esaslarda çalışıyor ama artısı var gameloft oyunlarında işe yarıyor bence kaçırmayın indirin hemen :)

Asphalt 6'dan bir kanıt

img0238.png

iAp Crackler ile kullanan arkadaşlar, Yeni version çakışmaktadır ve Elma'da takılmaktadır. Önce iAp Cracker'ı silip sonra bunu güncelleyin!!!

Merhaba arkadaşlar sıcak sıcak iApFree 3.0.1 versionunu tanıtıyorum size.

Gelen Özellikler:

*Daha çok oyunda çalışıyor artık.

*Artık İngilizce (Azda iyi)

*Buglar fixlendi.

*UDID ve amp eklendi.

*Bunu bilmiyorum ama Mac spoofing

iAp Download Deb

Not: Deb şeklinde yüklenmesi önerilir.

Not: İlk önce eski iApFree'nizi kaldırın ardından yeni versyonunu indirin.

Yeni güncellemeyi xsellize ve h7v.org repolarında bulabilirsiniz.

Edited by iPoint

• Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

küçük harflerle iapfree seklinde aratın belki ilk harfi büyük i yazıyorsunuz ondan bulmuyor ya da repo icerigini yenileyin olmadı cydia.vn reposunu deneyin iphone.gsm.vn repo adresi

 iPhone ile yazdım

Asphalt 6'da iAP Cracker zaten işe yarıyordu denemiştim de.İAP Free ise yine İAP Cracker ile neredeyse tamamen aynı ama bazı ek özellikleri var işte SpringBoard'da ikon olarak bulunması ve menüsünün olması yani İAP Cracker'dan bir kaç ek özelliklere sahip.Her ikisinide bulunmasını öneririm aynı zamanda çakışmazda.Sanırım İAP Cracker Gameloft ve EA Games'in oyunlarında işe yaramadığı için bunu çıkartma gereği duydular..

Yanılmıyorsam eski sürüm asphalt 6'da ise yariyordu iap cracker ama yeni sürümlerde ise yaramıyor ayrıca udid faker özelliğide var uygulama icine bakarsanız ama sorun yarattığı doğru olabilir iap Free yükledikten sonra Facebook baglatisi gerektiren uygulamalar Facebook'a baglanmamaya başladı sildim düzeldi farklı bir repodan indirdim bu sorun düzeldi.

 iPhone ile yazdım

Valla arkadaslar bendeki bazı uygulamalarda ise yaradı.

Asphalt 6 ( önce 1.3.2 versiyonunu yükledim 30 milyon dolar aldım, 420 tanede yıldız aldım. Sonra güncellendim )

Tapatalk

Sayı bul

Mad o ball

İstunt

Şimdilik bunlar.