Jump to content

AnyVoice iOS 5x (Siri de Dil Aksanını Değiştirmek İstermisiniz? Türkçe Dahil)

Rate this topic

Recommended Posts

• Uyumluluk :iOS 5x

• Dev : rud0lf77

• Cydia Reposu : ModMyi

• Ücret : Ücretsiz

• Sürüm : 1.0

[TABLE=class: wikitable, align: center]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #0099cc]

KONU

[/TD][/TR]

[TR]

[TD]Siri ye verdiğiniz komuta farklı dillerde cevap verdirin.Yaklaşık olarak 30 dil seçeneğinde istediğinizi seçebilirsiniz buna TÜRKÇE ‘de dahil.Bu nasıl olacak,Siz yine komutunuzu İngilizce olarak soracaksınız o size Türkçe aksanı olarak cevap verecek.Ben uygulamayı denemedim Siri olmadığı için.Sizler deneyip yorumlarınızı konu altında yazabilirsiniz.Keyifle kullanmanız dileğiyle.

[/TD][/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #339900]

"BEĞEN" BUTONUNA BASARAK SİZDE DESTEK VERİNİZ.

[/TD][/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=class: table-Yes, bgcolor: #ff6600]

İNDİR

[/TD][/TR]

[TR]

[TD]DOWNLOAD[/TD][/TR]

[/TABLE]

[TR]

screenshot539x700.png

[/TD][/TR]

[/TABLE][TABLE=class: wikitable, align: center]

[TR]

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-nV4Xd4D5zM

[/TD][/TR]

[/TABLE]

Edited by ahmethan

Seni böyle sanatçı ruhlu bilmezdim.Şair tarafınıda görmüş olduk :) Paloma ’da Doktor şarkısını dilinden düşürmüyor imzalara konu olmuş.Nolcak sizin bu haliniz :)

valla sorma ahmet abi ben doktor takılıyorum visali zuahahha söze bak puhahahahha koptum yarıldım yaaa Tweaklar karım oldu puhahaha

bunu facebookta paylaşıcam zuahhahahaha Tweaklar karım oldu muahhaha:(:D:D:D

Arkadaşlar denedim ve gülmekten öldüm. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Cevaplar yine ingilizce ama Türkçe aksanla okuyor. :D:D:D:D

Bence gereksiz ama denemek isteyenler 4S de çalışıyor.

Bunun gibi birşey oluyor :D :D :D

Temel İngiltere`ye gidecekti. Onun için bir arkadaşından İngilizce hakkında bilgi istemişti. Arkadaşı Türkçe kelimelerin son hecesinin uzatılması seklinde Temel`e bilgi verdi. Temel uçağa bindi ve on dakika sonra hostesi çağırmak için, hosteeees.

O da ne hostes gelmişti. Temel İngilizce`yi sökmeye başladığını düşünüyordu. Havaalanından çıktı...Taksiiiii

Vay be taksi de durmuştu. Temel ağır ağır kendini kaptırdı...Hoteeeeeeel Otele gitti. Odasına çıktı, duş aldıktan sonra bara indi...Viskiiiii. Daha sonra Londra sokaklarında dolaşmaya başladı. Parkta bir adam gördü:

- Merhabaaaaa, nasılsınııııız?

Adam:

- İyiyiiiiim,sağoooooool

Temel:

- Türk müsünüüüüz?

Adam:

- Eveeeeet

Temel:

-Kardeşim Türksün de neden iki saattir İngilizce konuşuyorsun

Dil degil aksan degistiriyor basligi duzeltin lutfen yanlis bilgilendirme olmasin

Videoyu izlerken farklı dillerde tercüme ettiğini zannettim.Dediğiniz gibi aksanı değiştiriyorsa o zaman pek işe yarar bir uygulama değilmiş :) Başlığı hemen düzeltiyorum.

Siri ye verdiğiniz komuta farklı dillerde cevap verdirin.Yaklaşık olarak 30 dil seçeneğinde istediğinizi seçebilirsiniz buna TÜRKÇE ‘de dahil.Bu nasıl olacak,Siz yine komutunuzu İngilizce olarak soracaksınız o size Türkçe aksanı olarak cevap verecek.Ben uygulamayı denemedim Siri olmadığı için.Sizler deneyip yorumlarınızı konu altında yazabilirsiniz.Keyifle kullanmanız dileğiyle.

ben nasıl kuracam yardım edersenı sevinirim 4s var ama kurdum programı hiç bi yerde bulamiyorum saygılar

ben nasıl kuracam yardım edersenı sevinirim 4s var ama kurdum programı hiç bi yerde bulamiyorum saygılar

Ayarlar menüsü altında AnyVoice uygulaması görünmüyormu ? Görünmüyorsa eğer bir reboot yada respring yapın tekrar bakın.

• 2 weeks later...