Jump to content

ıntellscreennx mi sbsettings

Rate this topic

Recommended Posts

İntelliScreenX'i kullanmaz isen bir şey olmaz şayet SBSettings'i kullanmaz ise çok şey olur.İntelliScreenX uyduruk bir bildirim merkezi eklentisidir,SBSettings ise merkezi bir tweak'tir ve kısayolları ile işini çok kolaylaştırır..Özellikle Process eklentisi ile sadece kendinin yapabileceği max ram boşaltma sistemine sahiptir.

RealThought | Tapatalk

İntelliScreenX'i kullanmaz isen bir şey olmaz şayet SBSettings'i kullanmaz ise çok şey olur.İntelliScreenX uyduruk bir bildirim merkezi eklentisidir,SBSettings ise merkezi bir tweak'tir ve kısayolları ile işini çok kolaylaştırır..Özellikle Process eklentisi ile sadece kendinin yapabileceği max ram boşaltma sistemine sahiptir.

RealThought | Tapatalk

arkadasım cevap için cok tsk ediyorum zaten intelli kuruyordum ama nadir olarak kullanıyordum

Real'e katılmıyorum ben SBSettings i çok kullanmış biri olarak cihazı çok yavaşlatıyor ayrıca ram boşaltan onlarca hafif eklenti var cydiada dün IntelliScreenX in trial versionunu indirdim ve ardından dayanamayıp 10 dolar verip programı satın almak zorunda kaldım. Cihaz aşırı derecede hızlandı.

Real'e katılmıyorum ben SBSettings i çok kullanmış biri olarak cihazı çok yavaşlatıyor ayrıca ram boşaltan onlarca hafif eklenti var cydiada dün IntelliScreenX in trial versionunu indirdim ve ardından dayanamayıp 10 dolar verip programı satın almak zorunda kaldım. Cihaz aşırı derecede hızlandı.

hangi hangi eklentiler

Hodri meydan :) istersen onlarcası ile dene ister tweak ister app hiçbiri ram'i SBSettings gibi boşaltamaz keza boşaltsaydı inanın bende kullanamzdım bu arada anlık ve doğru ram bilgilerinide bir tek SBSettings'den görebilirsiniz.Bunuda yine an itibari ile yapabilen yok.

RealThought | Tapatalk

Bu Ram boşaltma işlemine neden bu kadar takılıyorsunuz? Ram'i boşalttığınızda fazladan 40MB Ram'iniz olduğu zaman bunun cihaza ne kadar büyük bir faydası oluyor ki? Yani çokmu gerekli? Bence Ram'i boşaltmamak en iyisi. Windows kullansanız tamam diyeceğim. Mac OS veya iOS açılıp daha sonradan kapanan programları RAM'in hafızasında tutuyor buda bir dahaki açışınızda size daha hızlı cevap verebilmek için.

Açık olan uygulamaların şarj'a etkisi olsada RAM boşaltmanın şarj'a fazla bir etkisi olmaz.

SBsettings gibi kıytırık bir programın Intelli ile kıyaslanması bencede yanlış...

Bu Ram boşaltma işlemine neden bu kadar takılıyorsunuz? Ram'i boşalttığınızda fazladan 40MB Ram'iniz olduğu zaman bunun cihaza ne kadar büyük bir faydası oluyor ki? Yani çokmu gerekli? Bence Ram'i boşaltmamak en iyisi. Windows kullansanız tamam diyeceğim. Mac OS veya iOS açılıp daha sonradan kapanan programları RAM'in hafızasında tutuyor buda bir dahaki açışınızda size daha hızlı cevap verebilmek için.

Açık olan uygulamaların şarj'a etkisi olsada RAM boşaltmanın şarj'a fazla bir etkisi olmaz.

SBsettings gibi kıytırık bir programın Intelli ile kıyaslanması bencede yanlış...

Icten tebrik ederim arkadasim:)

Baslik; SBS mi ISX mi? Neden "RAM" bosaltma isleminden bahsediyoruzki?

Ben MAC mi Win mi diye sorsam biri cikip bana WIN al cunku MAC ta CCleaner yokmus deseler o kisiye uzulmem gerekir:)

Elbette IntelliScreenX :) Mail, RSS ve Twitter/Facebook ayni anda Bildirim Merkezinde. Toggle lari cok hos ve sadece gerekli Toggle lar mevcut. Bu sade ve mutevazi olmasini kiliyor ve cok DUZENLI. RAM/Hafiza bilgileri ve ekran parlakligina ayni yerde ulasmamiz cabasi.

SBSettings ucretsiz, ne guzel:) Ama biliyormusunuz IntelliScreenX $10 olup crack olmamasina ragmen binlerce kisi coktan cihazlarina kurdu. Elbette seciminiz IntelliScreenX olacak. SBS bozuntusunun ISX yaninda lafi bile olamaz:)

Deneme sureli geliyor, isterseniz once deneyin. Begenirseniz ki cok buyuk ihtimalle oyle olacak, satin alirsiniz:) Satin alma imkaniniz yoksa caniniz sagolsun. Ama lutfen SBS kurmayiniz, ISX icin alternatif olmasin:)

Son olarak Cydia'da IntelliScreenX icin yapilan aciklamayi paylasayim;

"IntelliScreenX, sirf bunun icin Jailbreak yapmaya deger" :)

hayatımda gördüğüm en kötü en nefret ettiğim iki tweak var..

1: sbsettings

2: windertboard

ve ama intelliscreenx icin dünyalara deger biçimde :)

fazla söze gerek yok az önce hrfat ve Ramon iki güzel insan mükemmel şekilde özetlemişler :)

sana tavsiyem intelliscreenx al keyfine bak :)

hayatımda gördüğüm en kötü en nefret ettiğim iki tweak var..

1: sbsettings

2: windertboard

ve ama intelliscreenx icin dünyalara deger biçimde :)

fazla söze gerek yok az önce hrfat ve Ramon iki güzel insan mükemmel şekilde özetlemişler :)

sana tavsiyem intelliscreenx al keyfine bak :)

arkadasım zaten ıntellı satın aldım yınede arasında kararsız kaldıgım için sordum bazı uygulamalardan ozelıkle winterboard niçin nefret ediyorsun birde yeni birsey cıktı zaman gereksız dıye msj yazıyorsun merak ettiğim için soruyorum

arkadasım zaten ıntellı satın aldım yınede arasında kararsız kaldıgım için sordum bazı uygulamalardan ozelıkle winterboard niçin nefret ediyorsun birde yeni birsey cıktı zaman gereksız dıye msj yazıyorsun merak ettiğim için soruyorum

güzel insan kolay begenen biri degilim işte buradan anla :)

egerki birseyi begenmiyorsam kii herkes için bilemem ama benim için gereksiz ve lay lay lom diye cıkan bir tweaklardır :)

sakın yanlış anlama dediklerimden lütfen :)

birseyi begeniyoırsam işte budur diyorum öyle her önüme geleni kurmuyorum begenmiyorum

ama kurdummuda tam kurarım sevdimmide iyi olanı severim :)

windertboard neden sevmiyorum bunun binbirtürlü nedenleri var tabi bu herkese göre degişir..

1: windertboard sistemi cok kasıyor yani iosu cok kasıyor ve rama aşırı yükleniyor telefonı sıkıyor boguyor...

2: orjinal kendi teması benim inanılmaz hoşuma gidiyor ve belkide bazılarına klasik gelebilir ama emin ol klasik degil mükemmel dizaynlı ve güzel görünümü var :)

dipnot: ben kaliteli olanı severim

ve bu yüzden sbsetting ve windertboard kadar dandik birsey yok nazarıma göre :)