Jump to content

Airblue yukleyince safe mod attı :(

Rate this topic

Recommended Posts

Bazen uyumlu olmuyor baska bi repodan yukleyin dicemde sanirim hic uyumlusu yoktu satin almaniz gerekebilir cydiadan silin tekrar..

Dum Dum Tapatalk Dum Tapatalk tarafından ritim eşliğinde gönderildi.

zaten satın aldım dun yuklediğimde sorun cıkmadı bugun restore ve jb yapınca safe mod attı jb yaparken absinthe son versıon jb yapttım

iphone 4s 5.0.1

hmm olabilir redsnowun b6 sini yukleyince bazi tweaklerdede benzer probleme neden oldu.. eskiden yapmis oldugunuz Jb prosuyla tekar jb yapin ama onda cydia secip secmeme durumu var mi yok mu bilmiyorum Varsa eger cydia secmeden yapin..

Dum Dum Tapatalk Dum Tapatalk tarafından ritim eşliğinde gönderildi.

Arkadasım sorununun çözümü geldi.. Aynısı benimde basımdaydı 0.9.37 versiyon yukleyince safe moddan cıkmıyordu yöntem1.. çözdüm bu yöntemle

öncelikle sbsettings yükle elinde olsun işin düşebilir

sonra airblue sharing 0.9.37 yi yükle kurulum tamamlanınca safemoda alıyor

safe modda cydiaya gir ve sadece airblue sharing i kaldır diğer kurdugu eklentiler kalsın

kaldırdıktan sonra restart diyorsun ve normal moda alıyor telefonu

şimdi tekrar sbsettingsle safe moda git cydiaya gir ve sadece airbluesharing eklentisini yükle güle güle kullan

çözülmüstür yapamazsan bana getir :D

Arkadasım sorununun çözümü geldi.. Aynısı benimde basımdaydı 0.9.37 versiyon yukleyince safe moddan cıkmıyordu yöntem1.. çözdüm bu yöntemle

öncelikle sbsettings yükle elinde olsun işin düşebilir

sonra airblue sharing 0.9.37 yi yükle kurulum tamamlanınca safemoda alıyor

safe modda cydiaya gir ve sadece airblue sharing i kaldır diğer kurdugu eklentiler kalsın

kaldırdıktan sonra restart diyorsun ve normal moda alıyor telefonu

şimdi tekrar sbsettingsle safe moda git cydiaya gir ve sadece airbluesharing eklentisini yükle güle güle kullan

çözülmüstür yapamazsan bana getir :D

dediğin yaptım yinede olmuyo baska cozumu yokmu birde daha onceden yukleme yapınca safe mod atmıyordu

arkadasım 0.9.38 cıktı onu dene yinede safe moda atarsa

ben ssana yaptıgım yüklemeyi tüm detayıyla anlatacam öyle yap kesin çözersin çakışma gibi bi durum yok çünki restore yapıp ilk sbsettings ve sonrada air blueyi çözdüm ok

ilk önce sbsettings yükledim daha sonra sitede verilen hasim isimli airblue sharing crackli diye verilmiş onu yükledim

safe moda atmıyor o program

sonra normal modda air blue 0.9.37 yi yükledim yükleme hata verecek ve yüklenmeyecek

daha sonra respring yapıp cydiadan yüklemiş oldugum airbluesharing hasim isimli 0.9.8 i kaldırdım respring yapıp tel açılınca safe moda aldım ve cydiadan 0.9.37 yi yükledim ve kullanıyorum ok