Jump to content

jb ile gelen uygulama küçülme sorunu ve 1 soru daha :D

Rate this topic


Recommended Posts

bizim source'dan geçenlerde infiniboardı indirdikten sonra zannedersem uygulamalara girince uygulamalar 1 anda küçülüp ekranın 4'te 1'ine sığar konuma geldiler. ve dokunmatik ile yönlendirme olmuyordu %90 yere tıklayamıyordum.Ama masaüstüne çıkınca ekran kendi haline geliyordu. Sonra aynı problemi yaşayan birinden öğrendiğim kadarı ile telefonu safe mode alıp infinifolders'ı sildim düzeldi.

asıl problem şu bu sorun neredeyse 6-7 programdan sonrada devam etti. O programları silince düzeldi. Belli başlıcaları şunlar : winterboard, bbyfont, folder enhancer vs.vs.... bunlar ios 5 uyumlu gözüküyor.Zaten hepsini bizim source'dan indirdim.

Sizce problem ne olabilir?

Birde cydia uygulamaları bölümünde repoları rar dosyası olarak paylaşıyorlar. Bunlar indirip atılabilir mi telefona ve nasıl olur acep?

şimdidien teşekkürler ilgilenen prolardan d:

Link to comment
Share on other sites

Arkadaşlar bu sanırım 5.0 jb de olan bir sorundu,bir zamanlar 1-2 kere bende de olmuştu. ve sanırım bunu winterboard yapıyordu,ama daha sonra winterboarda fix gelmiş ve giderilmişti,şu anda 5.0.1 jb de winterde dahil olmak üzere bir çok uygulamada sorun yok.

Link to comment
Share on other sites

hem ios versiyonu yükseldi hemde untethered oldu. bu söylediğim şey bana tethered jb zamanında oluyordu. dediğim gibi şu anda hiç bir sorun yok. uygulamalarınıza bir bakın ios 5 destekli olmayanların yapma ihtimali de oldugundan bunlara bakıp gerekeleri kaldırın.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.