Jump to content

Avea 30 TL'ye Her Yöne 500 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve Sınırsız Cepten İnternet

Rate this topic

AhvaliAsk

Recommended Posts

Avea nın yeni nesil tarifeleri..

3lj1y.jpg

Yeni Nesil Tarife Devri Başladı! Şimdi Avealılar yepyeni her şey dahil tarifelerin rahatlığını yaşıyor.

Siz de Avea'nın her şey dahil tarifelerinden birini seçin SMS'i, İNTERNET'i dert etmeyin, içiniz rahat etsin, hayat size kalsın.

İşte Yeni Nesil Tarifelerimiz:

Her Yöne 200 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve 200 MB Cepten İnternet

Her Yöne 500 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve Sınırsız Cepten İnternet

Her Yöne 1000 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve Sınırsız Cepten İnternet

Her Yöne 1500 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve Sınırsız Cepten İnternet

Her Yöne 3000 dakika, Her Yöne 2000 SMS ve Sınırsız Cepten İnternet

Yeni Nesil Tarifeler

Her yöne 500 dk 1000 SMS 1GB internet kullanıyorum, ve internet hızım bulunduğum butun ortamlarda turkcell ve vodafone 2 ye katlar, şimdi bu yeni tarifeyi reklamlarda gördüm 40 tl olan tarifeye geçicem hemen, ama sınırsız interneti görünce aklıma vodafone sınırsız 7,99 tl olan internet geldi, bu da öyle birşeymi acaba yoksa normal kullandığımız hız ile aynımıdır...

paylaşım için teşekkürler.

Paylasim icin tesekkurler bende demin reklamlarda gordum acaba sinirsizdedigi internet 8gb kotalimi?? Bide kac gbye kadar hizli :D yoksa cok iyi :D

ʞlɐʇɐdɐʇ

Her fatura döneminde 2 GB'ın üzerindeki internet kullanımları için internet erişim hızı 128 Kbps'a inecek olup internet erişimi bu hızla devam edecektir. :)

Paylasim icin tesekkurler bende demin reklamlarda gordum acaba sinirsizdedigi internet 8gb kotalimi?? Bide kac gbye kadar hizli :D yoksa cok iyi :D

ʞlɐʇɐdɐʇ

Sinan 2GB mış kota :D

Aştıktan sonra 128KBps hıza düşüyormuş :)

Her yöne 500 dk 1000 SMS 1GB internet kullanıyorum, ve internet hızım bulunduğum butun ortamlarda turkcell ve vodafone 2 ye katlar, şimdi bu yeni tarifeyi reklamlarda gördüm 40 tl olan tarifeye geçicem hemen, ama sınırsız interneti görünce aklıma vodafone sınırsız 7,99 tl olan internet geldi, bu da öyle birşeymi acaba yoksa normal kullandığımız hız ile aynımıdır...

paylaşım için teşekkürler.

evet bu ondan cok cok iyi :) cünkü bunda kota 2 GB ayrıca kotayı aştıkdan sonra 12 kb ile hız yapabiliyorsunuz :)

vodafonda 100 mb kotayı aştıkdan sonra 9 kb hız yapabiliyorduk :)

Ben 45 liraya heryöne 1000 Dakika + 1000 SMS kullanıyorum.

Avea'dan hiç haz etmedim, Vodafone iyi fakat sistemlerini geliştirmeleri gerekli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende aveanın yok yok tarifesini kullanıyorum..

her yöne 1000 dk + her yöne 1000 sms + 2GB internet = 44 tl :)

emin ol bende Avea' yı hic begenmedim internetini adam akıllı kullanamıyorum :S

ama mecburiyetten kullanıyorum.. vodafone kazık atttı bana yinede Avea ya alternatif tarife cıkarırsa gecerim :)

turkcell e hic yanaşılmıyor :)

en sonunda anladı aveada :D vodafone rakip olmaya çalışıo

Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifeleri bu tarife güzelmiş aslında ama dk geçti sms bitti vs ile fatura kabartabilirler ben vodafone kullanıyorum cep özgür 30 tl yüklüorum 12000 sms sınırsız internet 200 dk heryöne werio bide kalan tl ile konuşuyorum bana yetio artio bile :D fatura işi değiştirio illaki yok vergi yok başka bişi okutuolar

kamutarifesi kullanıyorum 500 dakika her yöne 2500 dakika avealılarla ve 1gb internet 35 tl ama internet çok yavaş aynı noktada iphonlerler türkçel ve aveyı aynı anda aynı dosya için çalıştırdığımda türkcel fark atıyor ama bir ara aveyaya kızım türkcel bayisinde tarifemi söyleyip türkcele geçmek istediğimde bayi bana hocam sen aveada kal dedi :) türkcel gerçekten hızlı ama pahalı eee ne kadar ekmek o kadar köfte demi :)

kamutarifesi kullanıyorum 500 dakika her yöne 2500 dakika avealılarla ve 1gb internet 35 tl ama internet çok yavaş aynı noktada iphonlerler türkçel ve aveyı aynı anda aynı dosya için çalıştırdığımda türkcel fark atıyor ama bir ara aveyaya kızım türkcel bayisinde tarifemi söyleyip türkcele geçmek istediğimde bayi bana hocam sen aveada kal dedi :) türkcel gerçekten hızlı ama pahalı eee ne kadar ekmek o kadar köfte demi :)

hocam sen aveada kal :D

Vodafone hattını kullanıyorum ve tarifemden memnunum ancak bir de internet koysalar çok iyi olacak... Mesajla hiç işim yok, konuşma süresi de çok iyi ancak internet şart...

1.500 dakika her yöne, mesaj yok, internet yok... 40 TL...

Saygılar...

Ben süperkamu tarifesi kullanıyordum. 35.00 TL'ye 1.000 dk veriyordu sadece. 11.000 mesaj ve 250 MB internet ile 70.00 TL'yi buluyordu fatura.

İnternetide korkarak kullanıyordum kota yüzünden :D

Şimdi 12 ay kullanım sözü vermeden bu tarifeye geçtim. 60.00 TL gelecek dediler. Bakalım bu kaç TL'yi bulacak :D:D:D

bende aveanın yok yok tarifesini kullanıyorum..

her yöne 1000 dk + her yöne 1000 sms + 2GB internet = 44 tl :)

emin ol bende Avea' yı hic begenmedim internetini adam akıllı kullanamıyorum :S

ama mecburiyetten kullanıyorum.. vodafone kazık atttı bana yinede Avea ya alternatif tarife cıkarırsa gecerim :)

turkcell e hic yanaşılmıyor :)

İnternetinden memmunmusun peki

evet aveada şimdi 2gb kota dolana kadar 7.2mb hızında baglanması lazım.kullananlar varsa yazabilirlermi.gerçektende iyimi orta seviyemi yoksa beş para etmezmi?

ben gencavantaj 25TL=500DK+5000SMS birde 7.99TL sınırsız bi b.ka yaramaz interneti var.35-40tl den aşagı gelmiyo zaten her ay.eger güzelse geçerim avea ya

Valla yeni çıkan paketin internet hızını bilemem ama ben 19 luk paketten kullanıyorum. İnternet hızı da gayet iyi. Normal wifi dan daha hızlı internet. Sayfalar şak diye açılıyor. Ben çok memnunum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bendede hız çok iyi

Dün müşteri hizmetlerini aradım bana bu tarifeden sadece numara taşıyanlar ve yeni hat sahiplerinin faydalanacağını ben eğer bu tarifeye geçersem 30 TL olan tarife 50 TL, diğer 40 TL olan tarife ise 60 TL olacağını söylediler. Bugün arkadaşıma bahsettim aradı kendi hattını hiç sorgusuz sualsiz 40 TL olan tarifeye geçirdi. Bugün tekrar aradım arkadaşım geçti diye konuyu anlattım onda bir yanlışlık vardır deyince ben biraz agresif konuştum görüşmeyi sonlandırdılar. Numaram güzel olmasa 1 dakika durmak istemiyorum bu aveada. Anlamadım gitti...

Benimki faturalı o yüzden öyle dediler galiba. Ama işin garip yani arkadaşımında hattı faturalıydı sorun çıkarmadan geçti benden 60 TL istediler

Guzel insan bende faturaliyim banada 40 tl dediler.

Sana tavsiyem avea sitesinde yeni nesil tarifeye gir ve 30 tl olani ac detaylar ve ucretlendirme kisimlarini dikkatli oku gor bak ve avea musteri hizmetlerin gozune sok :S

Guzel insan bende faturaliyim banada 40 tl dediler.

Sana tavsiyem avea sitesinde yeni nesil tarifeye gir ve 30 tl olani ac detaylar ve ucretlendirme kisimlarini dikkatli oku gor bak ve avea musteri hizmetlerin gozune sok :S

Yaptım hocam arayıp okudum o an çok sinirlendim şimdi çok komik geliyor banada ama, telefondaki temsilci daha o tarifeden haberi yoktu ben söyledim ona. Sonra siteyi açıp ben okudum o tarifenin ücretlerini, yani resmen müşteri temsilcisini ben bilgilendirdim bu konuda. 2 Gündür arıyorum her aradığımda aynı şeyi söylüyorlar. Galiba en iyisi bir avea bayisine gitmek.