Jump to content

Avea'dan muthiş tarifeler..

Rate this topic

Recommended Posts

Guest Silinmiş Üye
Aveamı pöffff herşeyi beleş verse üstüne beleş iPhone 4s verse yine bana uzak ol derim ömrümde böyle dandik şirket görmedim.

Altına kalın puntalarla imzamı atarım.

Tapatalk

güzel insan latife ediyorum kızma ve alınma lütfen :)

avea kullanıyorum emin ol mecburiyetten kullanıyorum yoksa bende avea heveslisi meraklısı degilim :)

Güzel insan kızmadım bu şirketten haksızyere muzdarip biri olarak bu şirketin

kalitesiz hizmeti ve milleti dolandırmak için fırsat kolladığını belirtmek için öyle yazdım seninde bir an önce bu şirketten kurtulman dileklerimle ve hiç bulaşmamış arkadaşlarında bulaşıp dolandırılıp rezillik çekememeleri için öyle yazdım aman siz siz olun reklamlara kanmayın bu şirketten uzak durun ben yandım siz yanmayın sizleri uyarmak benim görevim.

Nalet olsun Avea'ya. 100mb internet paketi almama rağmen bana 2 defa ustuste 70tl lik fatura odettirmisti. Cepten tv izlediğimi, Youtube girdiğimi ve tam Facebook girdiğimi bahane ettiler ustelikte. Meersem o 100mb ile sadece 0 Facebook mobil Youtube falan girebilirmisim. Herseyi 10 sene bedava kullanacaksın deseler taahhüt bile verseler hayatta donmem. Tek kalsa GSM kullanmam birdaha. Vodafonda çok rahatım. Eskidende telsimdeydim. Aklın yolu birmiş demekki. Avea bana bunu acı bir sekilde öğretti. Teşekkürler Avea.

Arkadasimin iPhone 4 u var Avea kullaniyor. Benim 3Gs im var Turkcell kullanıyorum. (İki cihazda 5.1 yuklu) 3Gs in Safari hizi 2ye katlıyor. Speedtest e gore de internet hizim 6 katı :D Simdi o 1GBye 14tl vermis, ben 1GBye 29tl vermisim. Hangisi daha kârlı siz dusunun yani :D (Okulumuzdaki hız farkıdır ve zamanımızın buyuk bir bolumu okulda geciyor :D)

Vodafone kadar kötü bi şirket yok bence en iyisi turkcell suanda vodafone kullanıyorm abimin yurtdışından gelmesini bekliyorm turkcell e taşımak için nalet olsun turkcell den vodafone numaramı taşıdıgım güne bi interneti var 10 saatte acılyıro hız testi yaptm 0.1 kb cıktı yani ne beklersiniz vodafone dan :D

heryone 500 konusma+2000 sms+sinirsiz internet paketi aldim ilk 12 ay 40 tl sonrasi 45 tl super avea kullananlara tavsiye ederim

Bu bahsettiğiniz hangi paket? Yok Yok tarifesi bence daha hesaplı neden bune geçtiniz ki? Yok Yok tarifesinde 1000dk + 1000 SMS + 2 GB Internet = 44 TL

Vodafone kadar kötü bi şirket yok bence en iyisi turkcell suanda vodafone kullanıyorm abimin yurtdışından gelmesini bekliyorm turkcell e taşımak için nalet olsun turkcell den vodafone numaramı taşıdıgım güne bi interneti var 10 saatte acılyıro hız testi yaptm 0.1 kb cıktı yani ne beklersiniz vodafone dan :D

Sen 8 liralik almissin demekki :D onun hizi dusuk olur ozgur genc gibi genc tarifelerden sec 15 tlye GB kullaniyorum vallahi turkcell interneti daha hizli diyordum eskiden ama artik vazgectim bu cok daha hizli acar acmaz ip geliyor turkcell iphoneda 3g ac kapa zorla buluyor ip

 Sent from my iPhone using Tapatalk 

kamutarifesi kullanıyorum 500 dakika her yöne 2500 dakika avealılarla ve 1gb internet 35 tl ama internet çok yavaş aynı noktada iphonlerle türkçel ve aveyı aynı anda aynı dosya için çalıştırdığımda türkcel fark atıyor ama bir ara aveyaya kızım türkcel bayisinde tarifemi söyleyip türkcele geçmek istediğimde bayi bana hocam sen aveada kal dedi türkcel gerçekten hızlı ama pahalı eee ne kadar ekmek o kadar köfte demi :)

bende şu anda aveanın yok yok tarifesini kullanmaktayım :)

sorarsınız memnunmusun diye ?

evet memnunum ama interneti zaman zaman yani 3G cogu zaman EDGE'ye düşüyor bu nedenle internet alt yapısını pek begenmiyorum :)

ama bir cektimide hızına diyecek yok :D

tek sıkıntım bu tarifeyi görünce yok yok tarifesi gözümden düşdü :)

bu tarifeyede beni gecirmiyor :S

turkcell zaten yanına yaklaştırmıyor :)

şimdi tek umudum vodafone :)

bir an önce aveaya alternatif tarife cıkarmasıdır ve cıkardıgı an vodafoneye gecicem :)

gerci vodafone bana kötü kazık attı lakin yapacak birsey yok el mahkum :)

4s aldığımdan buyana 1 ay 1 hafta oldu ve 4.5 gb internet kullanımı !! blackberry lerde sıkıştırma olduğunu daha yeni öğrendim faturamda farkettikden sonra :)) (eski telefonum bb idi) turkcell interneti çok hızlı ama artık kullanım açısına bakıcam ve ödediğim miktara, 30 lira hiçbişey en kısa zamanda bende geçicem, aveadan aldığım duyumlara göre çok sağlam yatırımlar yapıyomuş kalite arttırmak adına, arkadaşın da dediği gibi nekadar ekmek okadar köfte misal turkcell :)