Jump to content

itunes 3194 hatası forumda belirtilen bütün yöntemleri denedim

Rate this topic

Recommended Posts

başlıkta da belirttiğim gibi hosts dosyasını da değiştirdiim oradaki umbrella hosts u da sildim hosts u da ama yine aynı problem custom firmware yüklerken 3194 hatası alıyorum ki daha önce 3kez yaptım aynı custom dosyasını neden böyle bi sorun yapıyor alternatif çözümü varmı?

yok arkadaşlar şuan telefonumda yüklü olan ios 5.0.1 ben tekrar restore edip yine custom ios 5.0.1 i kurmak istiyorum daha önce de bu elimdeki ile kurmuştum hep.. evet shsh kaydım da var nitekim cydiadan girdiğimde üstte shsh kayıtlarımın listesi çıkıyor..

nfs arkadaşım benim verdiğin linkteki yöntemde anlamadığım bişi oldu sorayım sana eğer bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim. şimdi ben ifaith ile shsh kaydı aldım ios 5.0.1 için indirdi pcye benim elimde bulunan customfirmware dosyası cünkü telefonum geveyli sürüm yükseltme istemediğim için onu kullanmak istiyorum yapamadığım olay şey bunu nasıl yükleyeceğim yani bu shsh kaydını o customa nasıl gömeceğim

Bu yolu izleyin :)

sn0wbreeze-v2.9.3 programını aç. Browse den orjinal fw seç (5.0.1) Gelen ekrenda old veya new bootrom olanı seç. Cihazın hangisi ise yani... İleri de. En baştaki ifaith mode tıkla 5.0.1.shsh dosyanı gözat diyerek seç. Expert mode tıkla General tıkla Activate the iphonu kutucuğunu işaretle ileri de. ve build ipsw de masaüstüne oluşan ipsw ile itunes den restore yap... Bu kadar. Ben yaparken tuny amprella açıktı ve tss server açık konumdaydı tiny de. açmayınca error veriyordu açınca kurdum... Bol şans.

Alıntı zaferengur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sn0wbreeze-v2.9.3 programını aç. Browse den orjinal fw seç (5.0.1) Gelen ekrenda old veya new bootrom olanı seç. Cihazın hangisi ise yani... İleri de. En baştaki ifaith mode tıkla 5.0.1.shsh dosyanı gözat diyerek seç. Expert mode tıkla General tıkla Activate the iphonu kutucuğunu işaretle ileri de. ve build ipsw de masaüstüne oluşan ipsw ile itunes den restore yap... Bu kadar. Ben yaparken tuny amprella açıktı ve tss server açık konumdaydı tiny de. açmayınca error veriyordu açınca kurdum... Bol şans.

Bu yöntem ile custom hazırlamış olacaksınız.....

Tabi siz bilirsiniz :)