Jump to content

Iphone 4s'de apple store'dan app indirme sorunu yardım!

Rate this topic

Recommended Posts

Cihazımı perşembe günü ios 5.1 e yükselttim application indirebiliyordum fakat bugün application güncelleme yapmaya çalıştığımda bekleniyor yazısı geliyordu fakat bir türlü indiriliyora geçmedi.3G ve Wifi la da denedim fakat herhangi bi farklılık olmadı.Başka bir ağğlication yüklemeyi denedim fakat bunda da bekleniyor yazısı çıkıyor fakat indiriliyor a geçmiyor.Bilgisayrı bağlayarak itunes'u yükselttim ve itunes a girip yüklemeye çalıştığımda ise itunes dan programı yükleyip telefona aktarabiliyorum ancak iphone la apple store dan bir türlü application indiremiyorum.Cihaz jailbreaksizdir.Yardımcı olursanız sevinirim

Dün ağ ayarlarını sıfılaryıp deneyince olmuştu fakat bgn tekrar aynı sorun oldu bekleniyor yazıyor uygulamada tekrar ağ ayarlarını sıfırladım fakat düzelme olmadı ios 5.1 den sonra böyle bişi olmaya başladı bilmiyorum tesadüf mü ama çok sinir bozucu bişey

• 2 months later...
  • 2 months later...

Arkadaşlar app storden uygulama free uygulama indirirken bile indiriliyor - bekliyor uyarısı çıkıp daha sonra hiç bir hareket olmuyordu. Kimliğimi değiştirdim olmadı, kapatıp açtım olmadı, kredi kartı tanımladım olmadı. En sonunda en son yüklediğim İTunes ten bir şarkı vardı. Meğer o indirme yarım kaldığı için sistem arka planda kendini kilitlemiş. O indirmeyi silince sorun ortadan kalktı. Yani bu (herhangi bir indirme işlemi yarım kalırsa başka uygulama indirmiyor) İphone için büyük bir eksiklik bence. Uyarı olarak hiç bir yerde hata vermediği için görmesi ve bulması çok zor. Ben taktım ama 3 günde zor buldum Sinir olduğum cabası???

Arkadaşlar app storden uygulama free uygulama indirirken bile indiriliyor - bekliyor uyarısı çıkıp daha sonra hiç bir hareket olmuyordu. Kimliğimi değiştirdim olmadı, kapatıp açtım olmadı, kredi kartı tanımladım olmadı. En sonunda en son yüklediğim İTunes ten bir şarkı vardı. Meğer o indirme yarım kaldığı için sistem arka planda kendini kilitlemiş. O indirmeyi silince sorun ortadan kalktı. Yani bu (herhangi bir indirme işlemi yarım kalırsa başka uygulama indirmiyor) İphone için büyük bir eksiklik bence. Uyarı olarak hiç bir yerde hata vermediği için görmesi ve bulması çok zor. Ben taktım ama 3 günde zor buldum Sinir olduğum cabası???