Jump to content

5.0.1 Restore

Rate this topic

Recommended Posts

Cydia'da gözüküyordu fakat bilgisayarda yok

Shsh kaydını alabilmek icin ifaithle al sonra signed imzalat iTunes i ac shift e basip indirdiğin signed yazılı Ipsw yi bul onunla yap bekle birazdan bilgisayara gecicem yanlız restore etmeden önce dfu moda gir sonra restore et bol şans

Sent from my iPhone using Tapatalk

iFaith ile sürüm kaydı al restore yaparken iFaith ile oluşan fwyi göster olur.Host dosyasının içeriğinide temizle gs.apple.com falan olmasın.

İste orda dur bakalım hepsini temizlememesi lazım sadece gs.apple.com un yanında yazan 75 mı ne yazıyor onu kaldırsın ramon yaptı

Şimdi dediklerinizden hiçbirini anlamadım :D SHSH kaydı aldım sonra ne yapacağım. Bir sorun var hosts dosyasının içindeki iki şeyi sildim. iTunes'da çalışıyormu diye iOS 5.1 fw gösterdim. Oldu iTunes'u kapattım şimdi telefonun ekranı güncelleştirme ekranında kaldı

EDIT: DFU moda aldım ekran siyah

Şimdi dediklerinizden hiçbirini anlamadım :D SHSH kaydı aldım sonra ne yapacağım. Bir sorun var hosts dosyasının içindeki iki şeyi sildim. iTunes'da çalışıyormu diye iOS 5.1 fw gösterdim. Oldu iTunes'u kapattım şimdi telefonun ekranı güncelleştirme ekranında kaldı

EDIT: DFU moda aldım ekran siyah

Ya sen beni niye dinlemedin !

İfaith ile shsh kaydını alacaktın sonra signed diye bı seçenek var ona basip indirdiğin shsh yi imzalatcaktin o sonra Ipsw ye dönüşüyor du sonra host denen şeyi açıp sadece 75gs.apple.com gibi bisi yazıyor onun sadece yanında yazan sayıyı silceksin sonra kaydet sonra iTunes i açıp shift e basili tutup restore tuşuna baacaktın ondan sonra iOS 5.0.1 Ipsw signed ifaith gibi yazan Ipsw yi seçip restore etcektin( dfu moda alıp)

Sonra telefonunda kuş resmi çıkacaktı ondan sonra ise restore yapcakti ... !

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?4b3io5

http://www.iphoneyardim.net/showthread.php?t=49903 Bu konudakileri uygulayarak sonunda 5.0.1 shsh kaydı ile olusturulmus bir ipsw niz olucak. Daha sonra cihazınızı iReb ile DFU moda alıp iTunes tan shift+restore ile olusturdugunuz 5.0.1 ipsw.sini tanıtırsınız.

Ama o Ipsw yi imzalanması gerekmezmi bildigim kadarıyla Apple kabul etmiyor ???

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?a5cy4w