Jump to content

iPhone 2G 3.1.3'e whited00r Yükleme (YARDIM)

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar konuda belirttiğim gibi 2G telefonum var 3.1.3 yüklü, fake imei, jb vs. yapılmış bir telefon.

3.1.3 benim gereksinimlerimi karşılamıyor ve yükseltmeye karar verdim, yani illa 5.1 olsun demiyorum 4+ olsun'da gerisi fiyasko..

iPhone 2G adresinden iPhone 2G Unlocker 5.1 yükledim (bilgisayardan) ama çeşitli forumlarda fake imei li iphone'a yüklemek sakıncalı diye okudum. Şimdi telefonumun kilitlenmesini elbet istemem ama nasıl yaparım? kilitlenir mi? başka bir versiyonumu yüklemem gerekir? detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

iyi forumlar..

Dostum Fake imei yapmasını falan bilmiyorum.

Tek bildiğim Whited00r kurduğunuzda imei'nin orijinale döndüğü. Yani Fake imei uygun değildir. Kurmanızı da önermem.

Yapalı epey oldu bende hatırlamıyorum da bi yolu vardır diye düşündüm + kursal imei yi eskisi gibi değiştirmenin de yolu yok mudur?

Dostum Fake imei yapmasını falan bilmiyorum.

Tek bildiğim Whited00r kurduğunuzda imei'nin orijinale döndüğü. Yani Fake imei uygun değildir. Kurmanızı da önermem.

yolcu beraberiyle kaydedilen imei olan bi 2g 3.1.3 cihaz whited00r yüklendiğinde problem cıkarmı. benimkisi 3.1.3 versiyon 2g yolcu beraberiyle kayıtlanan imei şuana kadar kitlenme gibi bi problem almadım.

• 7 months later...

Arkadaşlar İphone 2g cihazım var, 3.1.3 sürüm, hiç bir özelliği yok video kaydı yaa arka plan değiştirme vs... yok whited00r hızlandırıyor vede özellik katıyormuş cihaza, nasıl yüklerim nasıl yaparım aşama aşama anlatacak arkadaş var lütfen yardımını bekliyorum.Saygılar.

Cihazım pasaport kayıtlı ve yolcu beraberi, ayrıca bir sorum daha var, ben yanlışlıkla daha önce restore ettim fakat itunes da kaldı daha sonra redsn0w ile kurulum yaptım jailbrek sanırım cihazım açılda pasaport kayıtlı bu cihazımın kapanma gibi bir durumu olabilrimi, lütfen acil yardım ayrıca whited00r içinde yardımcı olursanız çok sevinirim, acil...