Jump to content

sonunda bizde telefonumuzu caldirdik:(

Rate this topic

Recommended Posts

evet bugun teli caldirdim

icloud dan bakıyorum tel ofline

goruslerinizi esirgemeyin

sinirden bisey de gelmiyor aklima

daha once boyle birisi caldirmis buraya konu acmisti o kisiye yardim ettim ve teli bulunmustu insallah benimkiside bulunur

tskler arkadaslar

konum servisleri icloud hepsi acıktı adam hemen kapatmıs telefonu

polise gittim tutanak sikayet vs hepsi halloldu ama imei numarası bilmedigim icin sehir dısında oldugum icin sikayette imei numaraını ipraz edemedim

ama polisler tel numarasından bulunur falan dediler pek umidim yok acıkcası

birde mcks dan imei kapattırabiliyorum ama bu seferde telefonu calan kisi panikleyip çöpe atabilir diye yapmadım bakalım bu aksama kdr dusunup olmazsa imei den kapattıracagım en azından onada yaramaz

Guest Silinmiş Üye

İmei numarasını polise vermeniz gerekir hat üzerinden takip yapabilmeleri için sizin hattınızın cihazda takılı olması gerekirki hiç bir hırsızın sizin kartınızı cihazda tutacağını sanmam cihazı çaldığı an çıkarıp atmıştır bence bir an önce imei numarasını polise bildirin.

Tapatalk

tskler arkadaslar simdi savciliga kaldi artık ama onlarda ne kdr uzun surer bilmiyorum ve pek umudum yok acıkcası

ancak imei den kapattırabılıyorum bu seferde telefon cop olacak

kapatırsammı kapattırmasammı bunun arasında gıdıp gelıyorum

biraz once dayıma telefon gelmis polisten telefonunuz bulundu diye

ama hangi polisden geldigi belli degil ayrıca dayımın numarasına nasıl ulastılar ve gizli no ile polis ararmi??

off offf umarım birisi eylenmıyordur

Öncelikle gecmiş olsun. Herşeyi düşünmek gerekir bu durumda.

Tanıdık olabilir.Dayıma telefon gelmiş dediniz telinizi bulduk diye. Belkide sizin savcılığa verdiğinizi veya şikayette bulunduğunuzu anladı dayına haber verdi herşey olabilir yani.

Telefonunuz iphone kactı ?

Öncelikle gecmiş olsun. Herşeyi düşünmek gerekir bu durumda.

Tanıdık olabilir.Dayıma telefon gelmiş dediniz telinizi bulduk diye. Belkide sizin savcılığa verdiğinizi veya şikayette bulunduğunuzu anladı dayına haber verdi herşey olabilir yani.

Telefonunuz iphone kactı ?

tskler benım anlamadıgım onun numrayı nerden buldularda aradılar benı neden aramadılar

telefon ıp4

tskler benım anlamadıgım onun numrayı nerden buldularda aradılar benı neden aramadılar

telefon ıp4

Hemde iphone 4 :( Siz polise felan dayınızın numarasını verdinizmi. Eğer vermemişseniz bence dayınızı arıyan numarayı gidip polise vermeniiz tavsiye ederim bu işte bişeylik var.

Ya var ya sinir oluyorum, milyarlik cihaz yapiyorlar adam gibi bir yazilim uretemiyorlar...mesala simkarti cikarmak icin bir parola sorsalar ve yeni sim kart takmak icinde boyle bir parola sorulsa (simdeki pin no dan farkli) veya buna benzer bir yazilim gelistirilse..calan kiside telefon patlak verir ve cihazin bulunmasi zorlasmaz...veya iphoneyi bul aktiflestirdiysen pasif kona gecirmek icin bir parola istense bu olaylar daha az yasanir...dostum umarim bulunur cihazin gercekten cok uzuldum...

Ya var ya sinir oluyorum, milyarlik cihaz yapiyorlar adam gibi bir yazilim uretemiyorlar...mesala simkarti cikarmak icin bir parola sorsalar ve yeni sim kart takmak icinde boyle bir parola sorulsa (simdeki pin no dan farkli) veya buna benzer bir yazilim gelistirilse..calan kiside telefon patlak verir ve cihazin bulunmasi zorlasmaz...veya iphoneyi bul aktiflestirdiysen pasif kona gecirmek icin bir parola istense bu olaylar daha az yasanir...dostum umarim bulunur cihazin gercekten cok uzuldum...

o iphoneyi bul programı bende vardı sildim işe yarıyormu o