Jump to content

toplu sms atma programı varmı

Rate this topic


Recommended Posts

  • 1 month later...

Evet var, Toplu Sms Gönderme linkine tıklıyorsunuz. Orda Aktivasyon var, ordan kayıt olun. Daha sonra kredi satın alıyorsunuz. Sistem lisanslı ve yasaldır. İsterseniz Masaüstü Client uygulaması, isterseniz excel toplu sms eklentisi, isterseniz doğrudan web üzerinden gönderim yapabiliyorsunuz.

Toplu Sms Sistemi:

Toplu SMS Yazılımları internet kullanılarak cep telefonu numaralarına herhangi bir PC'den toplu sms göndermek için tasarlanmıştır. Kolay kullanımlı metin mesajlaşma aracı dünyanın herhangi bir yerinde bulunan müşterilere veya çalışanların, iş istemciler, ofis çalışanları, aile üyeleri, arkadaşlar ve diğerleri ile iletişimde hız, maliyet tasarrufu ve verimlilik kazandırır.Toplu sms programlarımızla çok kısa sürede bir tıklama ile binlerce onbinlerce cep telefonu kullanıcısına toplu sms gönderebilirsiniz.

Gelişmiş toplu sms mesajlaşma hizmetimiz sanayilerde, telekom sektörlerinde ve anında hedef müşterilerine iletişim kurmak istediğiniz finansal kurumlarda son derece yararlıdır. SMS mesajlaşma programı kolayca seçim izleme, acil uyarılar, mobil eğitim programları, kamu araştırmalar yapmak, ürün / hizmet reklamı ve daha birçok alam ve sektörde kullanılabilmektedir. Tüm cep telefonlarına kesin olarak ve anlık olarak ulaşmanın yolu sms dir. İnanılmaz ivmelerle gelişen bilişim teknolojileri ile birlikte inanılmaz hızlarla yapılan iletişim, haberleşme, duyuru ve ilanların popularitesi, kabul edilebilirliği (beğenilirliği ve tanınırlığı) yükselmektedir. Bu silahların başında bizce anlık iletişim gücü etkisinden dolayı toplu sms ya da toplu kısa mesaj gelmektedir. 1990’lı yıllarda konuşmak duruken yazmak niye” diyenlerin kulağını çınlatırcasına toplu sms inanılmaz boyutlara ulaşmıştır.

Toplu sms işi yapan firma sayılarının da artışının da getirdiği yoğun rekabet; toplu sms maliyetlerinin düşmesine bu da toplu sms kullanıcılarının daha fazla toplu sms atmasına sebeb olmaktadır. Ülkemiz kanunlarının rahatsız edici mesajları engellemesine, engelleyici kanunlar getirmesine rağmen toplu sms’ deki bu ivme artmaya devam etmektedir;bir süre daha bu böyle devam edecektir. Klasik usullerle anlık haberleşmeyi değil de eski yöntemleri kullananların direnmesinin anlamsızlaşmasının ortaya çıkması gerçeği ile toplu mesaj kullanıcıları çığ gibi büyümekte. Her toplu sms kullanıcısı, toplu sms in gücünün farkında olarak kullanım miktarlarını azaltma şöyle; yenilikçi fikir ve alanlara da açılarak bu gücü dahada ilerilere götürme niyetinde oldukları görülmektedir.

Her kuruluş/firma ya da bireyin; zaman zaman toplu duyurulara olan ihtiyacı bilinen bişeydir. Birey kelimesini özellikle belirtiliyorum, ki günümüzde bireyler dahi zaman kavramının yeniden şekillenmesiyle buna ihtiyaç duymaktadır. Özel günlerde, cep telefonu listesindeki yakın akraba ve eş-dost dedikleri şahıslara kutlama sms lerini tek tek göndermek herhalde çok zaman alan, sıkıcı ve yorucu bir durumdur.İşte yeni nesil cihaz üretenler de bu durumu göz önüne alarak toplu mesaj atmaya imkan veren işlemci ve teknik donanımları cihazlarına başarıyla entegre etmişlerdir. Rehberinizdeki 100 kişiyi tek tek seçerek toplu sms gönderebileceğiniz gibi, bunlar için bir gruplandırma yaparak; (örneğin Dostlarım, Personel, Akrabalarım, İş Arkadaşlarım gibi) yalnızca grubu seçerek toplu sms gönderimi yapılabiliyor. Artık bir tıklama ile binlerce toplu sms göndermek mümkündür.

Toplu sms satışı yapan operatörler

Daha çok bireysel kullanıcılar ve kullanımlar için verdikleri sms kredilerinin bu şekilde ucuzca kullanılarak kazançlarını düşürmekten rahatsız olmuşlar ki, günlük kota koymaya başladılar. Daha önce Her bir sim kartından sınırsızca atılan toplu sms ler, artık günlük kotaya takılarak günlük 100 adet ile sınırlandırılıyor. Toplu sms satan firmalar ise bu durumdan memnun.

Toplu sms gönderimi nasıl yapılabilir?

Toplu sms konusunda kurumsal kullanım düşünenler burdaki Toplu sms sitemizden daha fazla bilgi alabilirler.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.