Jump to content

iPhone 4 ve iPhone 4S Gizli Kodları....

Rate this topic

DOBERDEN

Recommended Posts

iPhone dısındakı bır cok cıhazın gızlı kod adı verılen kullancıların buyuk cogunlugunun bılmedı gızlı kodlar...Aşagıda..Bılgı edınebılırsınız....

3001 # 12345 # * ve Arama dokunun. Field Mode girin.

Alan modu özellikle kadar güncel ağ ve hücre bilgisi, iPhone iç ayarlarını çok ortaya koymaktadır.

* # 06 # IMEI görüntüler. Hayır Çağrı dokunmanız gerekir.

IMEI cep telefonu donanım için benzersiz bir tanımlayıcı. Birlikte SIM bilgileri ile sağlayıcı ağ için tanımlar.

* 777 # ve Arama dokunun. Faturasız iPhone için Hesap dengesi.

* 225 # ve Arama dokunun. Bill Dengesi. (Sadece Faturalı)

* 646 # ve Arama dokunun. Kontrol dakika. (Sadece Faturalı)

Bu üç güzel kendini açıklayıcıdır.

* # 21 # ve Arama dokunun. Arama yönlendirme için sorgulama Ayarlama.

Çağrı yönlendirme ayarlarını keşfedin. Eğer ses, veri, faks, sms, senkron, uyumsuz, paket erişimi ve ped erişim çağrı yönlendirme etkin veya devre dışı olup olmadığını görürsünüz.

* # 30 # ve Arama dokunun. Hat tanıtımı çek çağrılıyor.

Bu arama hattın tanıtımı, parti arama yerleştirmek tahminen sayısını etkin veya devre dışı olup olmadığını gösterir.

* # 76 # ve Arama dokunun. Bağlı hat tanıtımı etkin olup olmadığını kontrol edin.

Devlet bağlı hat tanıtımı etkin veya devre dışı olup olmadığını. Arama satırı tanıtımı Muhtemelen benzer.

* # 43 # ve Arama dokunun. Çağrı bekletme etkin olup olmadığını belirlemek.

Ekranlar ses, veri, faks, sms, senkron veri, zaman uyumsuz veri, paket erişimi ve pad erişim için durum bekletme. Her ürün ya etkin veya devre dışı bırakılır.

* # 61 # ve Arama dokunun. Cevapsız çağrılar için numarasını kontrol edin.

Bir çağrı cevapsız zaman yönlendirme sesli arama için numara göster. Ayrıca, veri, faks, sms, senkron, uyumsuz, paket erişimi ve pad erişim için seçenekleri gösterir.

* # 62 # ve Arama dokunun. Hiçbir hizmeti varsa çağrı yönlendirme için numarasını kontrol edin.

Sadece hayır hizmet yerine no-cevap durumlar dışında, bir önceki gibi.

* # 67 # ve Arama dokunun. IPhone meşgul arama yönlendirme için numarasını kontrol edin.

Ve yine, ama ne zaman iPhone meşgul için.

* # 33 # ve Arama dokunun. Çağrı kontrol çubukları kontrol edin.

Kısıtlama etkin veya giden için devre dışı olup olmadığını görmek için tüm olağan şüpheliler (ses, veri, faks, sms, vb) kontrol edin.

Kaynak...Gdeluxe...

Not Ilk 3 kod vodafone de calısmadı sanırım sebeke ıle ılgılı dıger sebekelerde belkı calısabılır....

Edited by ÖmrBlgr

Ellerine sağlıkta :)

Keşke Translate yapmasaydın :D

Sagolunda ıngılızce bılmedıgımden bu sekılde vermeye calıştım ayrıca ılk 3 kod uyumlu degıl vodafone operatorum dıgerlerınde nasıl bılmıyorum...

Öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum.

Ancak,

1.Sadece 4 ve 4S için olduğunu zannetmiyorum bu kodların.

2.Böyle bir forumda bunlar kesin paylaşılmıştır.

Yinede emeğin için teşekkür ederim.

Hocam kaynak 4 ve 4s ıcın dıye dıp not dusmus bende aslına uygun olarak aktardım..Önceden verıldıysede bölum yetkılılerı sılebılırler bazen gözden kacıyor Özur dılerım verdıldıysede...

iPhone dısındakı bır cok cıhazın gızlı kod adı verılen kullancıların buyuk cogunlugunun bılmedı gızlı kodlar...Aşagıda..Bılgı edınebılırsınız....

3001 # 12345 # * ve Arama dokunun. Field Mode girin.

Alan modu özellikle kadar güncel ağ ve hücre bilgisi, iPhone iç ayarlarını çok ortaya koymaktadır.

Öncelikle paylaşım için teşekkürler, bu kodu eskiden iPhone 2 ve 3 lerde + 2x ve 3x lerde, iç bilgileri gösteriyordur ama genelde, Aktivasyon ekranında iken cihazda hangi sürüm yüklü olduğunu görmek için kullanılırdı, şuan için 3s-4-4s cihazlarda işe yaramıyor malesef, 2 ve 3 lerde şuan için işe yarıyormu epeydir denemediğim için bilmiyorum :)

Hocam kaynak 4 ve 4s ıcın dıye dıp not dusmus bende aslına uygun olarak aktardım..Önceden verıldıysede bölum yetkılılerı sılebılırler bazen gözden kacıyor Özur dılerım verdıldıysede...

Problem olmaz bence.Konu gündeme gelmiş olur böylece. :)

Eskiler nasıl belli oluyor :)

Öncelikle paylaşım için teşekkürler, bu kodu eskiden iPhone 2 ve 3 lerde + 2x ve 3x lerde, iç bilgileri gösteriyordur ama genelde, Aktivasyon ekranında iken cihazda hangi sürüm yüklü olduğunu görmek için kullanılırdı, şuan için 3s-4-4s cihazlarda işe yaramıyor malesef, 2 ve 3 lerde şuan için işe yarıyormu epeydir denemediğim için bilmiyorum :)