Jump to content

4S Kullanıcıları yardım edebilirmi?

Rate this topic

Recommended Posts

Edit : Cihaz Genpa tarafından değiştirildi.

Merhaba Arkadaşlar.

Ekran ışığının kaynağı belirgin bi şekilde gözüküyor.

4s kullanan arkadaşlar sizdede aynı şekildemi? kafama takıldı şimdiden teşekkürler.

Edited by ozzbss

ben 4s kullanıyorum ama anlıyamadım sizin probleminizi daha açık anlatırsanız bakayım hemen

Hocam ayarlara girin telefonu hafif öne doğru eğin status bar kısmında ekranın aydınlanmasını sağlayan ışıklar var onlar bende belirgin biraz. Hom tuşu size bakacak şekilde öne eydiğimde belirgin sizdede aynımı acaba? umarım anlatabilmişimdir kafama takıldı

Edited by ozzbss

yani bu kadar ez,yet çekene kadar ekranın fotografını çekeydiniz eyiydi.

sadece tahmin yürüterek şunu söyleyebilirim. alttan ve yukardan ışık süzmesine neden olan bir sorun olabilir.

ilk fırsatda geri verin.

Resim ekledim hocam ilk mesajdada belirttim.

ekran caps ından bahsetmiyorum.

telefonunuz haricinde bir cihaz ile ne bilim bir fotograf makinasıyla vb. bişeyle dışardan bir fotosunu çekmenizi kasdettim.

şuan çekeceğim makina yok :s ZOR DEĞİL EKRAN PARLAKLIĞINI SAĞLAYAN IŞIKLAR VAR STATÜR BARDA (PİL YÜZDESİNİN OLDUĞU YER) O IŞIKLAR BENDE BELİRGİN DURUYOR. EKRAN SİYAH İKEN BELİRLİ DEĞİL BEYAZ OLUNCA YANİ AYARLARA GİRİNCE BELİRGİN OLUYOR..

şuan çekeceğim makina yok :s ZOR DEĞİL EKRAN PARLAKLIĞINI SAĞLAYAN IŞIKLAR VAR STATÜR BARDA (PİL YÜZDESİNİN OLDUĞU YER) O IŞIKLAR BENDE BELİRGİN DURUYOR. EKRAN SİYAH İKEN BELİRLİ DEĞİL BEYAZ OLUNCA YANİ AYARLARA GİRİNCE BELİRGİN OLUYOR..

daha önceki mesajımda söylediğim gibi.

soylediğiniz şey ışık süzmesi problemidir.

bunun için kastırmanın anlamı yok. .

direk servise götürün. olsun bitsin.

daha önceki mesajımda söylediğim gibi.

soylediğiniz şey ışık süzmesi problemidir.

bunun için kastırmanın anlamı yok. .

direk servise götürün. olsun bitsin.

SORUNUN SADECE BENDE OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

ilgilendiğn için saol kardeşim.

Konuyu acmanızdan sonra bende denedim hem ekran parlaklığını en sona getirerek hemde yine en sona kısarak malesef sizin cıhazınızdakı sorun yok siz Türkıye den aldıysanız hemen servısıne garantısı neredense götürün....

Eklediğiniz hiç bir SS veya Fotoğraf düzgün görüntülenmiyor, 4S kullanıp da bu sorundan daha önce kimse şikayet etmedi, anlaşılır bir fotoğraf ekleyiniz lütfen...

Dikkatli bakınız! Son düzenleme yapıldı.

Bende baktım böyle bişey göremedim fotoyu aldım ama buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum anlatırsanız hemen gönderirim

sanırım foto cihazınızda diğilmi en basiti cihazınızı usb ile baglanarak resimleri pcye kaydedin ve bu konuya pcye kaydettiğiniz resmi eklenti yükleden foruma gönderin