Jump to content

İphoneda yanlis girilen sifreden dolayi kilit suresi beklemeden nasil acilir?

Rate this topic

Recommended Posts

Eğer cihaz JB li ise ve SB settings varsa ;

elini yukardan kaydır.

sonra açılan ekranda ayarlar tuşu olucak. 'more' yazan yere tıkla.

sonra seni uygulamanın içine atıcak.

Menü tuşuna basarak cıkarsan kendini anasayfada bulursun.

Tamamen kendi yöntemim . Yani ben kendim akıl ettim bunu. başkalarıda biliyor olabilir.

İphoneda yanlis girilen sifreden dolayi kilit suresi beklemeden nasil acilir bilen var mi acaba cunku okuldaki bazi hocalarim gire gire yaklasik 358 gun yapmislar sureyi yardimci olabilirmisiniz?

358 günmü :/ Hocalara sen kilidi ac ver bakıyım ne aramaya calışıyolarmış insanların telden anladıkları yok karıştırmazlarmı uyuz oluyorum o tiplere

Eğer cihaz JB li ise ve SB settings varsa ;

elini yukardan kaydır.

sonra açılan ekranda ayarlar tuşu olucak. 'more' yazan yere tıkla.

sonra seni uygulamanın içine atıcak.

Menü tuşuna basarak cıkarsan kendini anasayfada bulursun.

Tamamen kendi yöntemim . Yani ben kendim akıl ettim bunu. başkalarıda biliyor olabilir.

Tuskilidinde sb nin more una tiklayinca calismiyor ki bunu yazanlar nasil yapiyolar cok merak ediyrum ben dedim bendeko tweakler falan yuzunden mi diye 10 a yakin cihazdada denemisimdir yok oyle bisey more a tiklayinca sb gidiyo yukari geri kaliyosun oyle yine denedim yine olmadi..

Dum Dum Tapatalk Dum Tapatalk tarafından ritim eşliğinde gönderildi.

İphoneda yanlis girilen sifreden dolayi kilit suresi beklemeden nasil acilir bilen var mi acaba cunku okuldaki bazi hocalarim gire gire yaklasik 358 gun yapmislar sureyi yardimci olabilirmisiniz?

nasıl bir hoca dır onlar ya :)

Ahh bu hocalar iste... Ama icindeki bilgiler lazim bana iste acaba baska bi yontem yok mudur..?

Onları artık ifile ile var/mobile/media içinden alıcaksınız kişileri mobile contact backup diye appstoreda app var onunla backup alıp kendinize mail atın 5 saniyede yükleniyor notları ses kaytlarını resimleri kurtarabilirsiniz ifile ile.. ifile görüyo olması lazım.